Понеділок, 4 Липня, 2022

Космічна премія для себе коханого: скільки за останній час заробив Андрій Садовий?

Потрібно вміти так працювати, як Садовий. Напевно, саме про це думає Андрій Іванович, коли отримує свої “кровно” зароблені гроші на посаді мера Львова. А ця сума, зрозуміло, не маленька. 

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, в одному з останніх випусків програми “Народне толк-шоу”, що виходить на львівському телебаченні, озвучили суми, які за минулий рік заробили мер Львова та його заступники. Суми не маленькі, але найбільше вразили саме премії, які виписують самі для себе львівські посадовці.

І так: за 2019 рік Андрій Садовий заробив 825 000 грн, а розмір його премії склав майже 444 000 грн. Щодо цього факту висловився депутат ЛМР Андріян Гутник. Він зазначив, що це просто неприпустимо, коли очільник міста виписує для себе премії у такому розмірі, тоді коли рядовий працівник, що знаходиться на державній посаді, наприклад, у тій же міській раді, отримує копійки та копійчану премію. Що й вже говорити про працівників інших комунальних підприємств у місті? У той же час, в період нестабільної економіки в країні та війни, премії львівських високопосадовців, працівників “вищої касти”, сягають пів мільйона чи навіть мільйона гривень на рік. Як так? Але це ще не все. До слова, зарплата та премія першого заступника мера Львова з питань розвитку Андрія Москаленка теж з тих “захмарних”. Посадовець отримав за 2019 рік 772 288 грн (зарплати) та 526 045 грн (премії).

Зазначимо, нещодавно на державних сайтах з’явились звіти “останніх” зарплат та премій посадовців, які сидять у Києві. Зокрема, мова йде про українських міністрів. Українців неабияк обурили ці захмарні суми: у когось 50 000 грн, 100 000 грн, в іншого – 200 000 грн на місяць. Звідси логічне питання: як можуть в країні, де мінімальна зарплата близько 4 000 грн, де вчитель і лікар заробляє по 5-6 тисяч, державні службовці заробляти мільйони на рік? Запитання, як завжди, залишається відкритим.