Четвер, 7 Липня, 2022

Новинки автомобільного ринку в 2020 році

Останнім часом все менше користувачів набувають останні моделі транспортних засобів. Це пов’язано зі світовою кризовою ситуацією. Однак все ще залишаються шанувальники новинок, які стежать за виходом нових моделей щороку або навіть місяць.

Нові машини, представлені автомобільними концернами на світовому ринку, майже відразу з’являються і в Україні. Особливо це стосується тих марок, чиї представництва є на території країни. Через них можна оформити попереднє замовлення або вибрати відповідну комплектацію. А деякі виробники пропонують навіть замовити дизайн, причому взагалі без доплати. Автомобіль спочатку буде зроблений так, як ви захочете.

Kia Seltos

Незважаючи на те, що рік ще тільки почався, деякі моделі вже надійшли в продаж. Якщо на даний момент їх все ще не можна купити або замовити в Україні, то користувачам буде доступна така можливість в самий найближчий час.

Kia Seltos – модель, яку вже можна замовити. Вона була представлена ​​в листопаді минулого року, і в кінці грудня стартувала перша збірка. Серійне виробництво було заплановано на першу половину січня.

Особливості цього транспортного засобу:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Компанія в цілому не відрізняється нейтральним ставленням до дизайнерських характеристикам, і навіть при мінімальній зміні транспортних засобів намагається вносити невеликі корективи. Найчастіше вони захоплено приймаються споживачами, але іноді шанувальники марки залишаються незадоволеними.
  • Економія. Виробник постарався зробити економним все, не тільки початкову покупку, але і експлуатацію, ремонтні комплекти, витратні матеріали тощо Аж до того, що він встановив світлодіодні енергозберігаючі фари, здатні пропрацювати тривалий час без заміни. При цьому освітлення досить, щоб орієнтуватися в темряві, але воно не яскраве, щоб не зліпити водіїв.
  • На виборі користувачам пропонується 6 комплектацій. Але в базову вже входять всі сучасні системи безпеки.

Виробник пропонує гарантію протягом 5 років всім покупцям нового Kia Seltos. Вважається, що основними конкурентами цього кросовера на автомобільному ринку України стануть чеська Карок і французька Аркана.

Детальніше вивчити всі новинки авторинку ви можете за посиланням https://www.anews.com/ua/n/118897461-novynky-avtomobylnoho-rynka-v-2019-hodu/. Сайт AUTO.RIA є найкрупнішою базу транспортних засобів, де викладають свої пропозиції не тільки приватники, а й автомобільні салони, серед яких чимало офіційних дистриб’юторів. Тут щодня полягає не менше 1400 угод з різними марками і моделями, тому ви зможете швидко знайти що цікавить вас, або покупців на наявне у власності авто.

Skoda Octavia

Skoda Octavia – саме те транспортний засіб, який не потрібно додатково рекламувати. Цей автомобіль вже завоював популярність, тому виробник не припиняє його виготовлення до сих пір. На даний момент седан прийшов до виходу нового покоління, і покупців чекає кілька ключових змін:

  • Збільшені габарити. Розміри автомобіля збільшуються не тільки візуально, але і реально. Він стає ширше, що позитивно позначається на комфорті пасажирів і місткості багажника;
  • Цифрова панель приладів. Уже багато сучасних моделей автомобілів перейшли на таку, тому дана зміна є цілком очікуваним. Багато шанувальників марки припускали, що таке нововведення увійде в минуле оновлення;
  • Модернізовані силові установки. На вибір покупцям як зазвичай буде пропонуватися кілька двигунів. Всі комплектації мають свої переваги і недоліки, тому тут будь-які поради відсутні. Покупцям рекомендується орієнтуватися на особисті вимоги при виборі підходящої силової установки.

Незважаючи на достатню кількість змін в технічній частині і дизайні, Skoda Octavia все ще залишається впізнаваною, її концепція збереглася на колишньому рівні.

Інші очікувані новинки

До іншим транспортним засобам, які вже вийшли або тільки будуть випускатися протягом 2020 року, відносяться:

  • Skoda Rapid. Цей міський автомобіль після поновлення отримує поліпшену систему мультимедіа.
  • Volkswagen Jetta. Даний седан переживає вже 7 покоління, що рекламує автомобіль краще всього іншого.
  • Mitsubishi Pajero Sport. Японський позашляховик отримав не тільки оновлений дизайн, а й покращені технічні характеристики.
  • Hyundai Solaris. Розглянутий автомобільний концерн в цілому будує великі плани на 2020 рік. Наприклад, у нього також заплановано випуск Creta і Palisade.

На AUTO.RIA ви можете аналізувати ринок, вибирати конкретні варіанти автомобілів, а також стежити за новинами автомобільного ринку.