Четвер, 30 Червня, 2022

Львівські депутати «урізали» премії меру, його заступникам та радникам

Відтепер міському голові Андрію Садовому не дозволено преміювати себе чи своїх заступників більше, ніж на 200% в розмірі посадового окладу. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 17-го грудня,  члени депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради. Далі на lvivyes.

Міські депутати вирішили ввести обмеження на розміри премій львівському мерові, керуючому справами виконавчого комітету, всім заступникам та радникам Садового, інформує Вголос

Відтак премія, яку призначатимуть міським чиновникам, не повинна складати понад 200% в розміру посадового окладу. Такі обмеження застосовуватимуться як до преміювання за хорошу роботу, так і до премій на честь професійних свят.

Згідно з інформацією, яку подає відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Львівської міської ради, посадовий оклад львівського міського голови становить 10 361 гривень. Однак сума зростає у 8 раз, якщо врахувати усі доплати, нарахування та премії . Так за листопад 2021 року Андрію Садовому набігло 85 987 гривень. 

У той же час п’ятьом заступникам мера Львова загалом нарахували майже 400 тисяч гривень зарплати за минулий місяць. Усі вони одержали премії – від 47 до 63 тисяч гривень. Крім того, «за високі досягнення у праці» ще й надбавки від 6 до 20 тисяч гривень.

Найбільшою зарплатою за листопад може похвалитися заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк  – 83 тисячі 885 гривень, з яких 63 тисячі склала премія. 

Другою за рівнем виплат йде заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна із 81 тисячею 526 гривень (при посадовому окладі 14 тисяч). 

Перший заступник міського голови – заступник з економічного розвитку Андрій Москаленко у минулому місяці натрудився на благо громади на 80 тисяч 934 гривні, з яких премія склала 54 тисячі.