Четвер, 7 Липня, 2022

Садовий зробив перші оцінки впливу нової влади на Львів

Цими днями львівський мер став учасником потужного форуму YES – масштабній події, провідного форуму, на якому обговорюють європейське майбутнє нашої країни, розповідає сайт “lvivyes.com”. Такий форум проводять для розвитку нових ідей, налагодження зв’язків України з різноманітними міжнародними партнерами, а також для розширення кола тих людей, які дбають про майбутнє України у всьому світі.  

Традиційно форум об’єднав головних політичних діячів країни, службовців, керівників урядів, а а також гостей з інших країн світу. Серед гостей форуму і опинився Андрій Іванович Садовий, який в коментарі “24 каналу” розповів про те, як нова влада вплинула на місто, яке політик очолює вже багато років.  

Оцінка впливу нової влади на місто Лева 

На думку Андрія Івановича, прихід Володимира Зеленського до влади, а також його партії “Слуга народу”, позитивно вплинув на розвиток і загальне становище міста Лева. Особисто для себе львівський мер зазначив, що йому зараз дуже комфортно через фактичну відсутність тиску на нього. До того ж, він зауважив, що зі сторони новообраних міністрів з’явилася чудова координація. 

В інтерв’ю Андрій Іванович також повідомив журналістам, що останнім часом у політичному оточення з’явилося багато “класних” людей. Такими, на думку очільника Львова, став безпосередньо новий Президент України Володимир Зеленський, а також новий голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський. Тож зараз Андрій Іванович зізнається – працює із щирим задоволенням, без жодного тиску.  

Водночас в межах того самого форуму Андрій Іванович давав інтерв’ю “24 каналу”, в якому говорив про те, що поки що занадто рано говорити про те, наскільки добре працює нова влада в Україні. Тож говорити про реальну користь від кроків та рішень нової влади можна буде тільки після завершення каденції, переконаний Андрій Садовий. Тільки після цього можна буде об’єктивно оцінити всі дії та кроки нової української влади.  

Стосунки Андрія Садового та Володимира Зеленського 

Зеленський

Ще напередодні президентських виборів цього року Садовий та Зеленський зустрічалися і говорили про майбутнє України, адже львівський мер хотів знати, якими будуть перші кроки Володимира Зеленського в ролі президента. Тоді в Андрія Івановича склалося достатньо позитивне враження про Володимира Зеленського, він неодноразово казав, що це перспективний політик, якому, на жаль, бракує досвіду, однак це лише питання часу, переконаний львівський мер.  

До того ж, львівський мер неодноразово говорив про те, що новообраний Президент може гарантовано розраховувати на підтримку від міста Лева. Традиційно Андрій Садовий обіцяв, що підтримуватиме всі ті проєкти, які будуть корисними для України. 

Нагадуємо, що нещодавно Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт про імпічмент, який передбачає утворення спеціальної комісії для перевірки злочинних дій президента. Тож вину президента має підтвердити як тимчасова слідча комісія, так і Верховний Суд України.