Четвер, 7 Липня, 2022

Народний депутат України став чемпіоном світу з греко-римської боротьби

Відомий український спортсмен, а разом з тим і народний депутат України 9-го скликання, представник політичної сили 6-го Президента України Володимира Зеленського “Слуга народу”, Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби. Про це йдеться на офіційній сторінці Національного олімпійського комітету (НОК) у соціальній мережі “Facebook”.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, представник України Жан Беленюк у напруженому фіналі переміг спортсмена із сусідньої Угорщини Віктора Льорінца та вдруге здобув титул чемпіона світу у греко-римському стилі. Крім того, на шляху до золота Беленюк переміг білоруського спортсмена Миколу Стадуба, хорвата Івана Хуклека та Альфонсо Лейву Єпеса з Мексики, передає видання 24 Спорт.

Ця перемога принесла українському спортсмену Жану Беленюку ліцензію, яка дозволяє саме йому представляти Україну на Олімпійських іграх у Токіо в 2020 році. З цим досягненням Беленюка привітав особисто Сергій Бубка, президент НОК, та побажав чемпіону України та світу подальших успіхів, вдалої підготовки до олімпіади та майбутніх перемог. Зазначимо, чемпіонат зі спортивної боротьби у ці дні (з 14 по 22 вересня) проходить у Казахстані, у місті Нур-Султані.

Довідково: Жан Беленюк – український борець греко-римського стилю у ваговій категорії до 85 кг. Він – багаторазовий призер численних світових і європейських чемпіонатів та Олімпійських ігор. За свою спортивну кар’єру Жан Беленюк вдруге став чемпіоном світу. Перший раз цей титул український спортсмен завоював у 2015 році в Америці (у місті Лас-Вегасі). Беленюк також має звання Заслуженого майстра спорту України. Як вже зазначалось, Жан є членом партії “Слуга народу” та став першим темношкірим народним депутатом за всю історію незалежної України.