Неділя, 3 Липня, 2022

Через хворобу мера пленарне засідання міської ради десятого грудня може не відбутися

Цього тижня, а саме 10 грудня, мало б відбутися вже третє пленарне засідання оновленої Львівської міської ради, пише сайт lvivyes.com. Однак, оскільки мер Андрій Садовий повідомив про те, що у нього підтвердився COVID-19, можливим буде й таке, що засідання вчасно не проведуть.

Так, зараз у міській раді напрацьовують шляхи проведення пленарного засідання – можливим буде таке, що його таки проведуть 10 грудня, однак в дещо іншому форматі. За словами голови фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді Петра Адамика, зараз голови фракцій, працівники апарату міського голови та представники виконавчої гілки міської ради міркують над тим, як би було краще провести заплановане засідання.

Один із шляхів виходу з цієї ситуації – це проведення засідання за допомогою дистанційної системи Zoom, аби міський голова, перебуваючи на ізоляції вдома, також прийняв участь в обговоренні. В цей час депутати будуть присутні на засіданні в сесійному залі і зможуть тут же проголосувати, каже Петро Адамик.

Чому так поспішають? За словами Адамика, якщо відбудуться затримки з формуванням депутатських комісій та обранням секретаря міської ради, то це може негативно вплинути на формування місцевого бюджету. Адже до початку 2021-го року залишилося не так багато часу, щоб відкладати ці та інші принципово важливі речі.

Нагадуємо, друге засідання оновленої міської ради, однак перше – у повному депутатському складі та за участі мера, відбулося в п’ятницю, 4 грудня. Тоді ж новообраний мер Садовий склав свою присягу і вчетверте очолив наше місто. Перше ж засідання провели у Львові скандально 24 листопада – тоді на ньому не були присутні ані представники двох фракцій, ані новообраний міський голова, який ще тоді не отримав офіційних результатів другого туру виборів.