Четвер, 30 Червня, 2022

“Карантин вихідного дня позбавить доходів близько 50 тисяч працівників”, – Садовий

Звістка про впровадження “карантину вихідного дня” сколихнула українців з усіх регіонів – масові протести та акції від громадян можна спостерігати цими днями практично в кожному обласному центрі, розповідає сайт lvivyes.com. Обурила новина про “карантин вихідного дня” і львів’ян, які днями вийшли на вулиці, аби висловити своє незадоволення владі. Підтримує мешканців свого міста і мер Львова Андрій Садовий.

Днями на своїй сторінці у Facebook Андрій Іванович написав, що таке запровадження буквально позбавить доходів орієнтовно 50 тисяч громадян, мешканців Львова, які є представниками малого та середнього бізнесу.

“А ще є їхні сім’ї”, – додав міський голова Львова.

В свою чергу, місцева влада не буде ухвалювати жодних рішень, які можуть зашкодити нашому Львова, зауважим у своєму дописі міський голова. Окрім того, мер пообіцяв львів’янам, що підприємців на вихідних консультуватимуть в Центрі підтримки підприємництва, аби допомогти вирішити різноманітні питання та непорозуміння.

Також міський голова зауважив, що на вихідних буде сформовано спеціальні мобільні групи юристів, які надаватимуть оперативну допомогу львів’янам.

Зауважимо, що Львів одразу висловив, що не підтримує впровадження цілковитого локдауну на вихідні дні, а чинний міський голова написав на своїй сторінці, що це цілковитий абсурд. На думку міського голови, закриття закладів на вихідні – це не просто про позбавлення розваг, а про те, що це “живі” гроші, які годують львівські родини.

Взагалі, цими днями по всій країні підприємці доводять, що введення локдауну на вихідні – це лише спроба уряду коштами малого та середнього бізнесу показати хоча б якісь дії у боротьбі з пандемією, поки громади не чекають на чергові заборони, а хочуть впевненості у забезпеченні лікарень.