Андрій Іванович Садовий: цікаві факти з біографії львівського мера

Андрій Іванович Садовий: цікаві факти з біографії львівського мера

Всі знають, що Андрій Іванович Садовий - знаний український політик і багаторічний очільник міста Лева, активний громадський діяч та бізнесмен, засновник громадської організації “Самопоміч” у Львові та співзасновник ТРК “Люкс”, пише lvivyes.com. Це загальновідомі речі про львівського мера, однак є факти з біографії мера Львова, про які знають далеко не всі.

До вашої уваги - цікаві факти з біографії мера Львова Андрія Садового, про які, можливо, знають не всі львів`яни.

В Андрія Івановича - звичайнісінькі батьки

2
Фото - сім`я Андрія Садового (дружина, діти, на задньому плані - батько), zaxid.net

Попри загальноприйняту думку в суспільстві про те, що чиновники народжуються не в простих родинах, сім`я Андрія Садового - звичайнісінька. Народився майбутній очільник славетного міста Лева 19 серпня 1968 року в сім`ї звичайної шкільної вчительки і батька інженера-постачальника, який працював на Львівському автобусному заводі.

За спеціальністю львівський мер - інженер електронної техніки

3
Фото - умовне

В шкільні роки Андрій Іванович був розумною дитиною, яка з легкістю отримувала “п`ятірки”. Після цього майбутній мер вступив до Львівського технікуму радіоелектроніки (Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В`ячеслава Чорновола), який закінчив у 1987 році.

Та після школи навчання Андрія Садового не було вже таким безхмарним, як в дитячі роки. Після успішного навчання в школі “на п`ять” в технікумі майбутній мер “скотився” до трійок - видання “Вголос” пише, що в той час майбутнього мера “гладили по голівці”, а освіту там Садовий завершив тільки завдяки доброті деяких членів педагогічного колективу. Дехто каже, що на заваді відмінному навчанню в Садового встало бажання фінансової самостійності, яке з`явилося вже в студентські часи і спонукало Андрія Івановича плідно працювати.

Перший хліб Андрія Садового - регулювання електронної апаратури

4
Фото - умовне

Ще один маловідомий факт з біографії львівського мера - це те, що його першим хлібом стало регулювання електронної апаратури, чим він займався на “Львівприладі”. Так було досить тривалий час, починаючи з 1987 року, коли Садовий віддав належне радянській державі і відслужив у війську два роки (проходив службу в полку зв`язку військово-повітряних сил, де був відповідальний за зв'язок зі стратегічною авіацією та дислокувався на території радянської Москви). Тоді, після служби, Андрій Іванович повернувся і “взявся за голову” - продовжив свою освіту в “Політехніці” на факультеті електронних приладів та пристроїв, а паралельно і почав заробляти свій перший хліб, щоправда, зовсім не плануючи жити все життя на одну лише зарплату.

Садовий заробляв в молоді роки, возячи з Польщі до Львова і навпаки усілякі дрібнички

5
Фото - умовне

Так-так, бажання фінансової незалежності привело Андрія Івановича до сусідньої Польщі, куди він починає возити на продаж усілякі дрібниці, а назад привозив і до Львова речі на продаж. А видання “Вголос” взагалі висвітлило ексклюзивну інформацію про те, що саме завдяки діяльності “бізнесмена” Садового в ті молоді роки львівські красуні отримали нагоду носити якісні імпортні колготки - про це розказали знайомі чинного мера ще з тих “буремних”років заробітку будь-яким способом.

Та “тягати” торби туди-сюди з Польщі і назад було справою не надто безпечною, яку, до того ж, переслідувала радянська влада, тож це змусило майбутнього мера зробити наступний крок, аби припинити таку небезпечну і каторжну працю, однак не перестати заробляти на свій хліб і в подальшому.

Електронні ваги “виручили” Садового від “таскання” торб з Польщі і назад?

56
Фото - умовне

Спраглий до фінансової незалежності майбутній львівський мер після тривалого часу “тяганини” товарів з Польщі і назад взявся за ще одну справу. Тоді йому вдалося “вийти” на товар, який був досить дефіцитним в ті часи. Мова йде про електронні ваги, на які в сусідній Польщі був просто шалений попит. Цим і скористався майбутній очільник міста Лева.

Варто зауважити, що саме цей епізод в житті майбутнього мера Львова був досить значимим, адже саме завдяки тим електронним вагам йому вдалося розпочати нарешті непогану справу. Вона стартувала під назвою “Галицькі інвестиції”.

“Галицькі інвестиції” - успішний проєкт, засновником якого є Андрій Садовий

7
Фото - сертифікат "Галицькі інвестиції"

В час, коли в країні панувала розруха (розвалився союз, наступили важкі для економіки часи в різних куточках країни), Андрію Івановичу вдалося заснувати успішну справу - “Галицькі інвестиції”. Саме “Галицькі інвестиції” називають єдиною справді успішною справою львівського мера.

Фахівці вважають, що саме завдяки сумнівній діяльності “Галицьких інвестицій” Андрій Іванович отримав всі свої прибутки і заробив “на себе” - людину, яка хоче мати вплив на політично-економічне становище рідного міста. Багато аналітиків сьогодні стверджують, що саме час діяльності “Галицьких інвестицій” був “зоряним часом” Андрія Садового, адже саме в ті часи в кишенях теперішнього очільника Львова “завелася” чималенька сума.

Та далеко не всі впевнені в тому, що “Галицькі інвестиції” були “чесним” хлібом Андрія Садового. Зокрема, блогер та представник міжнародної громадської організації “Українська Громада” у Львові Юрій Ситник звинувачував його в тому, що його медіа-бізнеси - це результат ошукувань вкладників “Галицьких інвестицій”. Звідси, на думку блогера, також Садовий і отримав контроль над значною кількістю підприємств на Львівщині.

Андрій Садовий - засновник кількох медіа

8
Фото - Андрій Садовий (zaxid.net)

Ще один факт про Андрія Івановича - він не один раз брався за заснування своїх медіа. Спершу це був відомий медіахолдинг ТРК “Люкс”. Початок цього медіа було закладено ще в 1993 році, коли Андрій Іванович спільно з Тарасом Стецьківим, Олександром Кривенком та Ігорем Копистинським і заснували “Люкс”. Останній, до слова, виконував обов`язки генерального директора компанії, однак розвиватися компанія почала під керівництвом Романа Андрейка, друга юності Садового, для якого ТРК “Люкс” сприймалося виклю