Четвер, 30 Червня, 2022

В Андрія Садового немає ані власного житла, ані авто: все у дружини

Міський голова Львова Андрій Садовий заробляє на посаді очільника міста майже 700 тисяч гривень на рік – про це свідчать дані декларації про доходи чиновника, що оприлюднили нещодавно на сайті НАЗК, пише сайт lvivyes.com. Всього за попередній рік роботи на посаді міського голови Львова Андрій Іванович заробив трохи більше, ніж 694 тисячі гривень – майже 700 тисяч за рік всього.

Декларація про доходи мера за попередній рік свідчать про те, що у Андрія Садового немає ані власного житла, ані власного автомобіля. Все майно подружжя записане на дружину Катерину Кіт-Садову – у її власності дві земельні ділянки, ще одну ділянку орендують у міській раді, що також вказано в декларації про доходи мера.

Будинок, в якому мешкає родина мера (а це – 660 квадратних метрів), також записаний на дружину Садового. Декларація свідчить і про те, що в міського голови немає власного автомобіля, поки в його дружини – цілих два автомобіля: Merсedes-Benz Viano SDI 2.2 TRE/L 2012 року випуску та Skoda Kodiaq 2017 року випуску.

Та й зарплата у дружини львівського міського голови значно більша. Як свідчить декларація, основне місце праці дружини Садового – телерадіокомпанія “Люкс”, де за рік вона заробила понад 2 мільйони гривень. Вона є кінцевим бенефіціарним власником ще кількох товариств з обмеженою відповідальністю. Сам же міський голова має задеклароване право на знак “Самопоміч”, яке Андрій Іванович отримав ще в 2006-му році.

Нагадуємо, що за 2019-й рік у Андрія Івановича було задекларовано більші доходи – за позаминулий рік Андрій Садовий отримав трохи більше мільйона гривень зарплати на посаді міського голови за рік. Сукупний дохід дружини Андрія Садового за 2019-й рік складав понад 7 мільйонів гривень, про що свідчили декларації на сайті НАЗК.