Субота, 2 Липня, 2022

Львову загрожує повна ізоляція? Прогнози мера Садового

Днями міський голова Андрій Садовий розповів про ситуацію з коронавірусом у Львові, заповненість міських лікарень та ймовірний подальший сценарій розвитку подій з карантином, розповідає сайт lvivyes.com. За анонсом мера, скоріше за все, на Львів чекає цілковита ізоляція – припинення роботи авіасполучення та залізничного сполучення.

Такий розвиток подій можливий у випадку, якщо у Львові не піде на спад кількість захворювань, яка поки що лише зростає – днями Львівщина вкотре поставила антирекорд за кількістю виявлених випадків захворювання.

Поки що карантинних змін у Львові немає, однак залізницю та авіасполучення закриють, якщо ситуація і далі буде погіршуватися.

“Іншого варіанту, як бути в локдауні, немає”, – зазначив міський голова.

Зазначимо, що у зв’язку зі збільшенням кількості захворювань у Львові вже перевели громадський транспорт в режим спеціальних перевезень, що поки що триватиме до 12-го квітня. Далі – залежно від динаміки росту захворювань.

Разом із тим, в місті вже не працюють дитячі садочки, а керівників міських підприємств просять переводити працівників на дистанційну роботу. І лише 2-го квітня у Львові припинили діяльність двадцяти нічних клубів, а також кафе та ресторанам, що працювали навиніс, заборонили продавати алкоголь.

Також варто зазначити, що наразі у львівських лікарнях – понад 1100 пацієнтів з коронавірусом. Паралельно влада збільшує кількість ліжок у лікарнях – якщо раніше в медичних закладах було лише 1300 ліжкомісць для хворих на коронавірус, то на 10 квітня місто планує вийти на 2000 місць для пацієнтів. Та, на жаль, важкохворі пацієнти продовжують поступати до медзакладів – тільки за неділю поступило більше 40 нових важкохворих пацієнтів з коронавірусом.

Нагадуємо львів’янам про важливість дотримання карантинних обмежень і про штрафи за порушення режиму локдауну в місті.