Четвер, 30 Червня, 2022

Мер Львова і депутати прибирають у місті

У ніч з 7 на 8 лютого Львів без перебільшення засипало снігом. Усі комунальні служби почали свою роботу ще з неділі. На вулиці виїхала спецтехніка та вийшли штатні працівники, однак, як виявилось, цього замало. Сніговий покрив подекуди становить 30, а то й усі 50 см. Попри те, що комунальники працювали і вчора, у неділю, сьогодні Львів – у снігу (фото – зі сайту ЛМР).

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», до львів’ян звернувся мер міста Андрій Садовий. Він закликав усіх небайдужих містян вже сьогодні, 8 лютого, о 15:00 (або хто коли зможе) вийти у місто, кожен де живе чи працює, і допомогти комунальникам прибрати Львів від снігу, бо їм без допомоги не обійтись. Садовий додав, що так само особисто піде прибирати сніг. Більше того, мер сказав, що до прибирання залучить і львівських депутатів. Саме у такий спосіб, сподівається Андрій Іванович, місто можна у короткі терміни розчистити. Це полегшить життя усім. Відповідне звернення мер Львова опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ.

Отож, сьогодні загальноміське прибирання розпочалось вже о 15:00. Садовий закликав львів’ян, ОСББ, компанії, підприємства, державні заклади, кафе, ресторани та ін. організуватись і прибрати території біля себе.

Як і казав мер, на центральні вулиці Львова вийшли прибирати працівники Львівської міської ради. З дрібною снігоочисною технікою та лопатами у центрі Львова сьогодні можна побачити Андрія Садового та багатьох депутатів.

Наостанок мер Львова зазначив, що так виглядає, що негода до нас завітала на кілька днів, а тому техніка та працівники ЖКХ не впораються – як би не старались. А тому не залишається жодного іншого рішення як об’єднатись і разом ліквідувати наслідки негоди.

У той час, коли в інших країнах оголошують надзвичайну ситуацію при такій негоді, ми у Львові працюємо, наголосив мер.