Субота, 2 Липня, 2022

У мера Садового діагностували COVID-19

Сьогодні, сьомого грудня, міський голова Львова, який прийшов на четверту каденцію, підтвердився COVID-19, повідомляє сайт lvivyes.com. Про це новообраний очільник міста повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Позитивний ПЛР – несподіваний подарунок до Дня місцевого самоврядування”, – написав на своїй сторінці міський голова.

Як каже мер, “це мало колись статись”. Вчора, шостого грудня, Андрій Іванович відчув незначну слабкість та невелике першіння в горлі, а вже сьогодні зранку поспішив пройти тест на COVID-19. Потім отримав позитивний результат, однак температура при цьому в міського голови відсутня і він повідомив львів’янам про те, що поки що продовжує роботу в онлайн-режимі – це йому дозволяє поки лікар.

Зауважимо, що сьогодні відзначають День місцевого самоврядування, з яким мер також при нагоді привітав всіх, хто до цього свята причетний. Андрій Іванович повідомив, що спокійний за наше місто, поки перебуває на самоізоляції, адже, за його словами, саме у Львові працюють найкращі менеджери і завдяки їхній постійній наполегливій праці наше місто продовжує безупину розвиватися.

Привітав з Днем місцевого самоврядування львів’ян, причетних до цього свята, також кандидат на посаду міського голови та колишній голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Народний депутат зауважив, що самоврядні органи в демократичному суспільстві – це інститут реального народовладдя і засіб реалізації інтересів територіальних громад.

Нагадуємо, тільки кілька днів тому, четвертого грудня, відбулася повноцінна сесія новообраної міської ради за участі міського голови. Поки що зроблено перерву і вже в четвер-п’ятницю має відбутися наступне засідання, в ході якого міський голова має назвати кандидата на посаду секретаря.