Неділя, 3 Липня, 2022

Подія, яка поклала край політичним чварам у Львові: відбулося урочисте засідання оновленої міської ради

Сьогодні, 4 грудня, у Львові нарешті прийшов кінець всім політичним чварам, пише сайт lvivyes.com. Край всім незгодам та політичним недомовленностям в нашому місті поклало перше урочисте засідання оновленої міської ради, нарешті – з міським головою, який прийшов на четверту каденцію управління Львовом.

Наші журналісти спостерігали за урочистим засіданням і підготували короткий матеріал про головне, що відбувалося сьогодні в залі міської ради.

Так, вперше депутатський корпус зібрався у повному складі, аби послухати присягу новообраного міського голови. Також в ході урочистої сесії присягу склали депутати, які були відсутні на попередньому засіданні – це представники фракції “Голосу” та “Самопоміч”. Однак, всі присутні депутати мали при собі присягу і мали право самостійно обирати, яку дату складання присяги вказувати – 24 листопада чи 4 грудня.

Відбулося засідання в оновленій сесійній залі, де було задіяно і другий поверх для розміщення депутатів міської ради.

В ході засідання оголосили офіційні результати виборів міського голови, який після цього склав урочисту присягу. Коли в Андрія Івановича запитали, чи будуть якось святкувати цю подію, то мер відповів:

“Поки святкувань ніяких не буде. Шампанське будемо пити тоді, коли завершиться пандемія”, – сказав міський голова.

Також варто зауважити, що в ході засідання не відбувалося голосування за секретаря та розподіл комітетів. Депутати оголосили перерву на п’ять робочих днів, аби на наступному засіданні мер представив кандидатуру секретаря міської ради.

Так, чи не вперше за весь довгий час політичних чвар в нашому місті депутатський корпус продемонстрував єдність, що не може не тішити. Але все ж, декому з депутатів соромно за те, що відбувалося в політичному житті Львова останнім часом:

“Висловлюю співчуття громаді, яка спостерігала ці всі речі”, – зауважив в коментарях журналістам Андрій Курочка, представник фракції “Голос”.