Четвер, 30 Червня, 2022

У Львові відновлять пільговий проїзд? Верховна Рада внесла подання меру Садовому

У Львові разом з посиленням карантинного режиму та введення спеціального режиму для роботи громадського транспорту місцева влада скасувала дію пільгового проїзду для всіх категорій, розповідає сайт lvivyes.com. Та, схоже, львівська мерія поспішила вводити такі обмеження – уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова днями повідомила на своїй сторінці у Facebook, що внесла подання міському голові Львова Андрію Садовому стосовно поновлення пільгового проїзду в громадському транспорті.

За словами Людмили Денісової, вона отримала чимало звернень від громадськості стосовно скасування пільгового проїзду у львівському транспорті. Обмудсменка зазначає, що органи місцевого самоврядування не мають жодного права скасовувати пільговий проїзд в громадському транспорті, тож рішення Львівської міської ради вважає повністю протиправним.

У дописі Людмила Денісова також зазначила, що таке рішення міська комісія у Львові вже ухвалювала минулого року в часі карантину, коли скасувала безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення. Тоді Людмила Денісова також вносила аналогічне подання голові Львівської міської ради – це спрацювало і мерія скасувала таке протиправне рішення.

Цього разу Львівська міська рада знову повторила ту ж історію з пільговим проїздом у громадському транспорті. Тож тепер радниця Верховної Ради з прав людини планує взяти ситуацію під власний контроль і зазначає, що відновлення пільгового проїзду для громадян у Львові тепер буде на її особистому контролі.

Нагадуємо, відповідне рішення про скасування безоплатного проїзду для пільгових категорій населення у Львові було ухвалене 30 березня 2021 року Міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.