Середа, 6 Липня, 2022

Скасування безвізу, згортання інтеграції з ЄС та НАТО та інше: Садовий пояснив наслідки останніх подій в країні

Непроста і кричуща ситуація склалася останніми днями в Україні і свою думку про події сьогодення висловив чинний міський голова Львова Андрій Іванович Садовий, розповідає сайт lvivyes.com. Так, на думку міського мера, повалення Конституційного суду країни має стати повномасштабним антикорупційним переворотом в державі, і це – лише частина великого сценарію, яка пророчить всім українцям нелегкі часи.

Спостерігаючи за останніми подіями, Садовий написав допис у соціальній мережі Facebook, де повідомив коротко львів’янам про те, що нас може чекати через рішення Конституційного суду скасувати електронні декларації, кримінальну відповідальність за недостовірне декларування та покарання за незаконне збагачення. За словами міського голови, ймовірними можуть стати наступні наслідки подій:

  • Згортання інтеграції з ЄС та НАТО;
  • Скасування режиму безвізу з ЄС;
  • Подача “зеленого світла” для всіх тих, хто є корумпованими українськими чиновниками та політиками.

Та один з найстрашніших наслідків цих подій для України – це посилення впливу ворожої Росії на найвищі владні кола нашої країни.

Разом з тим, львівський міський голова запевнив, що його місто буде завжди “давати в чоло” тим, хто зневажає українську незалежність.

Нагадуємо, що вчора, 29 жовтня, під стінами Львівської обласної державної адміністрації, відбулася акція протесту львів’ян. Люди вийшли на вулицю, аби висловити свою думку про низку рішень, прийнятих у Конституційному суді України. Так, активісти “Самопомочі”, “Голосу” та “Української галицької партії” зібралися під стінами адміністрації, аби вимагати у влади негайної реакції. Прокоментував ситуацію і заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, який вимагав, щоб його електронну декларацію повернули, а всіх нечесних політиків притягнули до відповідальності.