П’ятниця, 20 Травня, 2022

“Навчання повинне відбуватися в школах”, – Садовий

Ситуація з поширенням COVID-19 залишається напруженою і місто готується до ймовірного тотального впровадження дистанційного режиму навчання, пише сайт lvivyes.com. Поза сумнівами, дистанційний режим освіти набагато безпечніший в наші дні, однак таке навчання не може замінити “нормального” режиму – очного, коли і діти, і вчитель перебувають в класі. Такої думки дотримується і чинний міський голова Андрій Садовий.

Так, на одному з ранкових ефірів на радіо мер дав свій коментар стосовно можливих варіантів розвитку подій, і висловив думку про те, що дітям обов’язково потрібно навчатися в “нормальному” режимі.

“Навчання в класі, де вчитель, має бути норма… Треба йти до школи і нема на то ради”, – зазначив Андрій Іванович.

Поки що в міській раді постійно моніторять ситуацію по львівських школах. Зараз ситуація така, що лише ті класи, де виявлено випадки захворювання, відправляють додому, однак, як зауважив мер, такі ситуації поки що поодинокі. За словами міського голови, всього таких випадків було не більше 1%, тому поки що ситуація стабільна.

До того ж, мер переконаний в тому, що діти молодшого шкільного віку обов’язково мають навчатися в класах, адже навчання для таких дітлахів – особливе. Вони тільки розпочинають тривалий шлях навчання, і тому важливо, щоб саме для них навчання відбувалося в “нормальному” режимі.

При цьому варто зауважити, що у ВООЗ кажуть про те, що школи потрібно закривати під час пандемії в останню чергу. Натомість тут натякають на відмову від розваг на користь нормального навчання для дітей. У цілому світі понад 460 мільйонів дітей не мали змоги навчатися і не мали доступу до дистанційного навчання в той час, коли освітні заклади були закриті через карантин і пандемію.