Четвер, 30 Червня, 2022

Коли відбудеться другий етап місцевих виборів у Львові: названо точну дату

Другому туру місцевих виборів у Львові – бути: днями стало відомо конкретну дату проведення другу етапу виборчих перегонів, розповідає сайт lvivyes.com. Так, їх призначено на неділю, 22 листопада, про що повідомив Ігор Сліпецький, керівник ТВК.

Зауважимо, що раніше прогнози на проведення другого туру місцевих виборів були різними – передбачалося, що вони можуть відбутися 15 листопада або ж навіть на початку грудня, якби результати першого туру оскаржувалися в суді.

Днями також завершився остаточний підрахунок голосів у Львові, згідно з яким до другого туру потрапляє чинний міський голова Андрій Садовий та колишній голова Львівської ОДА та народний депутат України Олег Синютка. Перший пройшов до другого туру з 90812 голосами від виборців (а це – 39,96% виборців), другий – з результатом 70504 голосами від містян (а це становить 31,03% голосів виборців). Фактично, розрив між двома кандидатами становить понад 20 тисяч голосів.

Решта кандидатів “пролетіли” з першим туром і жоден з них не зумів набрати більше 10% голосів. Найменшу прихильність серед львівських виборців здобув представник президентської партії “Слуга народу” Тарас Кльофа, якому вдалося здобути менше 2% голосів містян.

Що стосується інших великих українських міст, то другий тур виборів також має відбутися в Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Кривому Розі, Ужгороді, Чернівцях та Черкасах. Це – більшість українських міст з населенням в понад 75 тисяч мешканців. Поки кандидати готуються до другого туру виборів, у Львові тим часом між Андрієм Садовим та Олегом Синюткою розгорнулися справжні пристрасті – один кличе другого на дебати, другий пропонує провести їх на території сміттєпереробного заводу і пише іронічні дописи про це на сторінках у соціальних мережах. Чим же закінчиться обмін шпильками між кандидатами і чи будуть таки дебати – побачимо вже невдовзі.