Понеділок, 4 Липня, 2022

Сесії знову не буде? Через хворобу мера депутати зможуть зібратися тільки наприкінці місяця

Мер Львова Андрій Садовий продовжує перебувати на самоізоляції через виявлений у нього COVID-19, розповідає сайт lvivyes.com. Через це довелося відкласти засідання оновленої міської ради минулого тижня, доведеться відкласти і цього тижня, адже мер досі хворіє і не може бути присутнім у міській раді.

Так, перше засідання оновленої міської ради відбулося четвертого грудня, потім народні обранці взяли перерву на п’ять робочих днів, щоб потім зібратися та визначитися з іменем секретаря та складом депутатських комісій. Однак саме наступного тижня після першого засідання у повному складі у голови Львівської ОТГ підтвердили COVID-19 і тому його довелося перенести. Цього тижня засідання мало б відбутися в п’ятницю, вісімнадцятого грудня, однак і зараз провести його не можуть через хворобу мера.

Днями мер на своїй сторінці у Facebook поділився інформацією про те, що зробив вже повторний тест, який теж підтвердив наявність захворювання. Натомість мер повідомляє, що вже наступного тижня зможе повернутися до повноцінної роботи і орієнтовно двадцять четвертого грудня відбудеться наступне довкоочікуване засідання оновленої міської ради в повному складі.

Так, вже наступного тижня міська рада прийме низку важливих рішень – перш за все, йдеться про визначення з кандидатурою секретаря міської ради. Також на наступному засіданні мають озвучити імена голів депутатських комісій міської ради.

Цілком ймовірно, що посаду секретаря обійме представник фракції “Свобода” Маркіян Лопачак. Таку думку висловлюють депутати. Однак Андрій Садовий має власний погляд і запропонував ще давніше цю посаду представнику фракції “Європейська Солідарність”, керуючись логікою, що саме ця фракція зараз є найчисленнішою за кількістю депутатів в оновленій Львівській міській раді.