Четвер, 30 Червня, 2022

Садовий вже не хворіє: коли нарешті у Львові проведуть засідання сесії міської ради?

«Нову – стару» владу вже більше місяця як обрано, однак ще досі не відбулось повноцінних засідань у Львівській міській раді, не обрано секретаря ради, не визначено голів комісій, не затверджено бюджет на наступний рік. Питань справді чимало. То коли ж їх будуть вирішувати?

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-yes», вже цього тижня мають провести два засідання сесії міської ради. Це має відбутись вже у середу, 23 грудня, та в четвер, 24 грудня. Про це особисто розповів очільник Львова Андрій Садовий у прямому ефірі на радіо «Люкс FM».

За словами мера, днями має відбутись так зване продовження попереднього засідання. У рамках цієї зустрічі повинні обрати нового секретаря ради та головуючих комісій. Це буде робоча зустріч. У четвер, наголосив Садовий, на засіданні планують приймати бюджет міста, адже це кінець року, а отже таке питання терміново потрібно вирішити і закрити.

Цього разу бюджет міста буде дещо інший і дещо по-іншому розподілено, адже тепер є Львівська ОТГ, до якої приєдналось чимало населених пунктів. За словами очільника ОТГ, тепер це один з головних факторів і його безумовно варто враховувати. Крім того, Садовий додав, що нас чекає непростий рік, тому і владі і жителям Львова потрібно бути готовими до цього. Він зазначив, що у 2021 році в пріоритеті буде медицина, адже усі знаємо, яка в нас і у світі зараз ситуація. В основі буде – здоров’я людини, каже Садовий, однак додає, що не буде відкладати у довгий ящик того, що запланував зробити у місті, і в рамках своїх можливостей розвиватиме і робитиме зміни в інших сферах.

Нагадаємо, однією з причин відкладення засідань була хвороба керівника Львівської ОТГ Андрія Садового. У нього близько 2 тижнів тому виявили COVID-19. Наприкінці минулого тижня Андрій Іванович здав повторний тест, який підтвердив наявність досі в його організмі вірусу. Тож Садовий повідомив, що вже з наступного тижня цілком зможе відновити роботу.