Понеділок, 4 Липня, 2022

У Львові діти отримають грошову допомогу від Миколая: подробиці

Сьогодні, 18 грудня, усі в передчутті дива і свята, адже вже ввечері або вночі до усіх дітей на Землі прийде святий Миколай. У Львові у цей день запалюють головну ялинку, а у багатьох локаціях можна завітати в гості до самого Миколая. Відділ промоції і туризму підготував насичену програму у рамках цього свята. Долучилась до Дня святого Миколая і сама мерія, зокрема управління соціального захисту, передає пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-yes», цього року від міста отримають грошові виплати 670 дітей. На це мерія виділила 1,5 млн грн. До списку дітей, які отримають одноразову фінансову допомогу до Дня св. Миколая належать: сироти; діти, які перебувають під опікою; діти, яких виховують у дитячих будинках сімейного типу; діти, які є прийомними; діти осіб з інвалідністю з дитинства, інвалідністю по зору; діти осіб, які загинули на російсько-українській війні або померли внаслідок каліцтва, поранення, що їх отримали у часі участі в АТО; діти Героїв Небесної Сотні.

Загалом, якщо говорити про суми на кожну дитину, то це по 1000, 1500 та 10 000 грн. Ці кошти нададуть у рамках соціальної підтримки жителів міста Львова, які належать до вищезазначених категорій.

Окрім грошових виплат, за дорученням адміністрації міста Лева, мерія закупила для окремих категорій дітей солодкі подарунки. Їх отримають діти з багатодітних родин, діти, які з різних причин користуються колісними кріслами. 

Варто зазначити, що така акція підтримки у Львові діє вже не перший рік. Львівська міська рада реалізовує щороку доволі широку програму святкувань. Цей рік не став винятком, хоча й відзначення свята Миколая у 2020 році пройде з певними обмеженнями, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусного захворювання та майбутнім локдауном.