П’ятниця, 12 Серпня, 2022

“Слугу народу”, який заперечив існування COVID-19, запросили відвідати лікарні на Львівщині

Днями мережа просто “кишіла” обуреннями українців, які почули від депутата партії “Слуга народу” інформацію про те, що COVID-19 – насправді вигадка, розповідає сайт lvivyes.com. Так, Юрій Камельчук привселюдно напередодні заявив, що немає жодного небезпечного коронавірусу, а відповідно – що жодного щеплення українцям робити не потрібно.

Мешканців Львівщини теж обурила заява народного депутата, тому тут вирішили відповісти на такі гучні заяви. Так, очільник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вирішив запропонувати “слузі народу” приїхати на Львівщину та відвідати наші медичні заклади, “подивитися в очі хворим та лікарям”, про що написав на своїй сторінці у Facebook.

Максим Козицький пише у своєму дописі про те, що йому прикро чути такі слова від народного обранця, особливо – в той нелегкий час, коли всі зусилля та бюджетні кошти зараз спрямовуються активно на боротьбу з пандемією та порятунком пацієнтів.

Водночас, Максим Козицький висловлює сподівання, що народному депутату вдасться зробити таку гучну заяву і реанімаційній палаті, в лікарнях, де медики невтомно працюють заради порятунку людей, де люди борються з хворобою і коли подивиться в очі тим людям, які втратили своїх рідних та друзів через пандемію.

Нагадуємо, днями народний депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук шокував всю країну словами про вигаданий ковід і про те, що він не довіряє жодній вакцинації. За логікою народного обранця, “немає хвороби, бо вигадана, тому вакцинації не треба”. Разом з тим, народний депутат заявив, що ще потрібно розібратися, від чого ця вакцина насправді і чи вона не пошкодить людям. Сам “слуга народу” в минулому журналіст, який пройшов до Верховної Ради по 124 округу, до якого входять кілька районів Львівщини.

.