Четвер, 23 Червня, 2022

Садовий рятуватиме львівський футбол

Ситуація з ФК “Рухом”, у керівництва якого виникло гостре непорозуміння з директоркою “Арени Львів” Ольгою Манько, ще раз доводить, що футбольні баталії поза футбольним полем також відзначаються гостротою і драматичністю. Оскільки виникла проблема ще й з можливістю виступів на стадіоні “Україна”, під питанням стало саме існування клубу. У ситуацію цілком прогнозовано втрутився мер Львова Андрій Садовий. Далі на lvivyes.

На свой сторінці в ФБ очільник львівської громади прокоментував ситуацію і запропонував шляхи її вирішення. Також зазначив, що розмовляв на цю тему з власниками клубів (“Руху”, “Львова” і “Карпат”), головою Федерації Андрієм Павелком та міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайтом. 

Зі слів Садового, Гутцайт висловився в підтримку керівництва “Арени Львів”, яке, на його думку, пропонує клубам цілком обґрунтовану ціну. Щодо стадіону “Україна” (комунальна власність), то мер Львова обіцяв в найкоротший час виправити усі зауваження, через які арені заборонили проводити матчі Прем’єр-ліги. Голова львівської громади з цього приводу написав:

“Нам важливо, щоб міський стадіон мав можливість приймати усі спортивні події. Це питання репутації і доходів нашої громади”.

Головний меседж Садового стосувався спільного обговорення проблеми – мер запросив усі сторони на круглий стіл у Львові: “Ми маємо проговорити найдрібніші деталі і прийти до спільного рішення. Для мене важливим є якісне функціонування двох арен та усіх футбольних клубів…Треба виборювати спортивні досягнення, а не перемоги у дрібних недокомунікованих конфліктах”.