Четвер, 7 Липня, 2022

Садовий виконав лише третину зі своїх обіцянок за підрахунками експертів

Вже традиційно напередодні проведення місцевих виборів видання “Слово і діло” підводить підсумки діяльності українських міських голів від часу обрання їх мерами і під кінець виборчого терміну, пише сайт lvivyes.com. Аналізують, зокрема, передвиборчі обіцянки мерів, які були дані в часі останніх виборів, і роблять підсумки стосовно того, які ж обіцянки мери виконали, а які – були лише грою слів для збільшення кількості голосів.

Проаналізували діяльність і чинного міського голови Львова Андрія Садового, і визначили, що львівському меру за останню каденцію вдалося виконати всього 30% з даних напередодні останніх виборів обіцянок.

За останню каденцію мер дав 199 публічних обіцянок

Так, згідно зі статистикою видання, всього за всю останню каденцію меру вдалося виконати 59 обіцянок з 199, а це – лише 30%. Відверто “провалити” львівському меру вдалося 29 обіцянок (14%), а так і не реалізованих залишилося більше половини – 111 публічних обіцянок (56%).

Топ-3 виконаних, провалених та так і не реалізованих обіцянок львівського міського голови за час останньої каденції

Вдалося також визначити, які обіцянки потрапили до топу-3 найважливіших і “найбільших” серед усіх реалізованих:

  • Виплатити стотисячну компенсацію для кожного учасника АТО;
  • Створити 30 тисяч робочих місць для львів’ян;
  • Знести будинок на Личаківській.

Що стосується топу-3 найгучніших провалених обіцянок, то вони були наступними:

  • Будівництво сміттєпереробного заводу (в процесі, однак, згідно з обіцянками мера, завод мав би вже працювати);
  • Облаштувати понад 260 кілометрів велосипедних доріжок до 2020 року;
  • Купити для міста 100 нових автобусів в 2019 році.

І нарешті – 3 обіцянки львівського мера, які реалізують по сьогодні:

  • Рекультивація Грибовицького сміттєзвалища;
  • Прийом відходів з інших українських міст;
  • Повернення краденого майна громаді міста Львова.

Попри всього 30% виконаних обіцянок, мер продовжує зберігати непоганий рейтинг

Та навіть попри те, що здебільшого міський голова не виконує всіх даних в передвиборчих гонках обіцянок, він і досі продовжує зберігати непоганий рейтинг серед львів’ян і його й досі готові підтримати мешканці нашого міста.

Останні соціологічні опитування показали, що чинного міського голову знову готові підтримати львів’яни. Таких назбиралося 38,1% серед опитуваних.

Чому ж так? Справжнім успіхом від діяльності мера Садового опитувані львів’яни вважають поліпшення якості міських доріг, тротуарів та прибудинкових територій. Окрім того, львів’яни вдячні своєму мерові за його високі досягнення в галузі туризму, оновленні міських парків та скверів нашого міста.

Ще частина львів’ян задоволена мером через його турботу про громадський транспорт та через оновлення вуличного освітлення.

Зазначимо, що на найближчих місцевих виборах у Львові Андрій Садовий зіткнеться зі своїм колишнім конкурентом Русланом Кошулинським.