Четвер, 7 Липня, 2022

Руслан Кошулинський знову балотуватиметься в мери Львова

Наближаються місцеві вибори в Україні і зовсім незабаром місто Лева може отримати нового мера, пише сайт lvivyes.com. Днями стало відомо про те, що Руслан Кошулинський планує балотуватися на посаду очільника Львівської ОТГ. Про це колишній заступник голови Верховної Ради України заявив у прямому ефірі шоу “Говорить Великий Львів”.

Кошулинський про участь в місцевих виборах 2020-го року

Руслан Кошулинський під час ефіру шоу розповів про те, що у Львові необхідно створити таку владу, яка б відповідала принципам та потребам львів’ян. Саме таким міським головою, на думку кандидата Кошулинського, може стати саме він. Разом з тим, Кошулинський впевнено заявив, що в Україні потрібно сконцентрувати владу на місцях, а не тільки сподіватися на силу центральної влади.

“Львів може стати найкращим”, – зазначив Руслан Кошулинський в ефірі шоу.

Руслан Кошулинський йде на вибори з твердим переконанням в тому, що наше місто може стати найкращим, якщо вчасно зараз мобілізуватися та втриматися. Говорячи про найближчі місцеві вибори у Львові, Кошулинський також нагадав, що на останніх виборах 2015-го року здобув суттєву підтримку серед виборців. Тоді мер здобув 40% голосів від львів’ян і тому досі відчуває відповідальність перед своїми виборцями. Впевнений у підтримці львів’ян, Кошулинський сподівається на перемогу і в цьогорічних місцевих виборах.

Руслан Кошулинський: що відомо про кандидата?

Як ми вже знаємо, Руслан Кошулинський вже боровся за посаду міського голови Львова на виборах 2015-го року. Тоді кандидат мав непогані шанси очолити місто, адже мав чимало “сильних” сторін перед своїм конкурентом – чинним на той час (і по сьогодні) мером Андрієм Садовим. Про сильні і слабкі сторони обох кандидатів на посаду мера в 2015-му році – читайте в нашому попередньому матеріалі.

Що ми знаємо про Руслана Кошулинського? Він – народний депутат України сьомого скликання, заступник голови Верховної Ради сьомого скликання, голова секретеріату Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Він був єдиним кандидатом від об’єднаних націоналістичних сил у Президенти України на виборах 2019-го року.

Народився політик у Львові, в звичайній робітничій сім’ї. Навчався спершу в спортивному інтернаті, згодом – закінчив технологічний факультет Кооперативного технікуму у Львові. Тривалий час займався бізнесом, згодом поїхав на роботу на північ Красноярського краю.

Трошки згодом продовжив навчання і закінчив Тернопільський державний економічний університет за напрямом “Право”, отримав кваліфікацію бакалавра.

Політичну діяльність розпочав в 2008 році – став заступником голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Тоді – відома всім діяльність в Верховній Раді.

Руслан Кошулинський – активний учасник Революції Гідності, а також всіх найважливіших подій того часу, адже був єдиним в 2014-му році легітимним представником влади в країні.

Руслан Кошулинський захищає традиційні сімейні цінності і виступає за створення надійного захисту для держави.