Понеділок, 4 Липня, 2022

Ще один: голова ГО “Ідея нації” Остап Стахів також йде у мери

Часу до виборів залишається все менше і менше, а кандидатів на посаду мера Львова стає тільки більше з кожним днем, пише сайт lvivyes.com. Так, днями ми повідомляли про те, що свої кандидатури на посаду міського голови висунули Ігор Зінкевич, Юрій Бунь, Юлія Гвоздович, Ярослав Рущишин та Тарас Кльофа. Сьогодні стало відомим ім’я ще одного кандидата на посаду міського голови Львова.

Так, про свої наміри взяти участь в місцевих виборах у Львові цього року заявив також голова громадської організації “Ідея нації” Остап Стахів, який опублікував відповідне повідомлення на своїй сторінці у Facebook.

У своєму зверненні до львів’ян кандидат на посаду мера (а крім того – скандально відомий активіст, місцевий блогер, правозахисник) заявив, що готовий стати “народним мером Львова”. Розповів про те, що довго думав перед прийняттям цього рішення і зрозумів, що саме він може зробити життя в нашому місті комфортним, людей – вільними, а саме місто – успішним.

“Мер – це не про посаду, це про відповідальність”, – зазначив Остап Стахів.

Про цього кандидата можна сказати чимало – його у Львові добре знають через скандальну громадську діяльність. Саме під головуванням цього політика у Львові проводили акції протесту – це були акції проти незаконних забудов в місті, а буквально нещодавно за його ініціативи провели акцію протесту проти коронавірусу на центральній площі. Тоді, під час скандальної акції проти захворювання, Остап Стахів розповідав людям про те, що теперішня влада просто “одягає на людей намордники” і що в лікарнях насправді немає людей з діагнозом COVID-19. А ще нещодавно стався ще один скандальний інцидент, коли Стахів приїхав до франківської лікарні, щоб там “викрити” медиків.

Раніше були і інші акції протесту – під патронатом Остапа Стахіва у Львові протестували проти дистанційного навчання з 1 вересня.