Неділя, 22 Травня, 2022

Міська рада Львова виділить гроші для підготовки мешканців громади до національного спротиву

Рішення про скерування 8,2 мільйонів гривень на навчання громадян військовому спротиву ухвалив на засіданні 2 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради, пише lvivyes.com.ua.

Бюджетні кошти призначені на заходи Програми підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву терміном на 2022-2024 роки.

Мерія погодила виділення коштів на наступні заходи: 3,2 мільйони грн. призначили на проведення стрільб та організацію навчань, де працівників виконавчих органів та депутатів Львівської міської ради навчатимуть поводитись із зброєю, надавати домедичну допомогу; 2 мільйони грн. – на створення інформаційних матеріалів; більш ніж 1,5 мільйони грн. призначені для організації стрільб та навчань із поводження зі зброєю та надання домедичної допомоги для працівників професійної освіти; ще 1,5 мільйони грн. підуть на заробітну плату новим вчителям “Захисту України”. 

Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, до процесу в якості вчителів залучатимуть учасників бойових дій, оскільки вони із власного досвіду розуміють, на що треба звертати увагу та можуть поділитися своїми навичками і знаннями. Навчання будуть проводити разом із одночасним облаштуванням відповідної інфраструктури.

На цьому ж засіданні виконавчого комітету схвалили перерозподіл бюджетних коштів із бюджету розвитку громади. Згідно з прийнятими змінами до бюджету, ухвалено надання коштів на на впровадження заходів із територіальної оборони, облаштування та ремонт тирів і придбання відповідного обладнання. Проте слід зазначити, що остаточні рішення про зміни до бюджету ЛМР мають прийняти на засіданні сесії. 

Нагадаємо, що навчання зі стрільби раніше вже пройшли львівські комунальники, працівники стратегічних підприємств та керівники закладів освіти міста.

Фото: Львівська міська рада