Четвер, 7 Липня, 2022

Садовий прогулявся вулицями Львова разом з Послом США в Україні

Сьогодні вулицями Львова прогулявся міський голова разом з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, розповідає львів’янам сайт “lvivyes” з посиланням на сайт Львівської міської ради. Під час прогулянки мальовничими вуличками міста політики обговорювали загальнополітичну ситуацію у Львові та в Україні загалом. Сам Посол завітав до нашого міста в рамках робочого візиту, повідомляє видання. 

Марі Йованович повідомила Андрію Садовому про свої враження від Львова, назвала наше місто одним з найкрасивіших міст у Європі, і зазначила, що закохана в це місто разом зі своїми колегами. Для Марі Йованович прогулянка весняними вулицями Львова – це “фантастичний досвід”, як вона сама зазначає. Справа в тому, що на думку Марі, у Львові живе багато цікавих людей, з якими можна приємно поспілкуватися, а також тут є безліч місць та гарних кав’ярень, де можна гарно провести час. 

Садовий підтримав думку про те, наскільки Львів чудове місто, зазначивши, що тут постійно відбувається багато цікавих подій, участь в яких беруть як мешканці міста, так і його гості. За словами львівського мера, життя в нашому місті вирує. 

Для довідки: Марі Йованович – Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні. Вона народилася в Канаді в сім’ї російських емігрантів, а на дипломатичній службі перебуває з 1986 року. За цей час вона працювала в представництвах США в Могадішо (Сомалі), Лондоні (Великобританія), Москві (Росія) та Оттаві (Канада). Свою теперішню посаду Марі Йованович отримала у 2016 році. 

Нагадуємо, що раніше Андрій Садовий звернувся до директора компанії Amazon з пропозицією створити штаб-квартиру компанії в нашому місті. На думку львівського мера, це цікавий і послідовний крок для такої компанії, а також хороший досвід для ведення бізнесу.