Вівторок, 5 Липня, 2022

Садовий пропонує компанії Amazon створити штаб-квартиру у Львові

На сторінці у Facebook заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка з’явилася інформація про те, що Андрій Садовий запропонував компанії Amazon заснувати штаб-квартиру у нашому місті. Про це інформує сайт “lvivyes” з посиланням на сайт “Львівський портал“. Від імені міського голови надійшли офіційні листи відомій у світі компанії, в яких висловлено пропозиції щодо розгляду нашого міста як можливої локації повномасштабної штаб-квартири. 

В опублікованому зверненні до Джефа Безоса, генерального директора компанії Amazon, висловлено думку про те, що відкриття штабу у Львові – це цікаве вирішення для компанії. Нещодавно компанія Amazon спробувала відкрити офіс у Нью-Йорку, однак цього здійснити не вдалося. Вирішення відкрити штаб у Львові цікаве, на думку мера, тим, що вже скоро до міста прибуде Ring, яку нещодавно придбала компанія. Тому відкриття у Львові – це цікавий і послідовний крок для компанії. 

В офіційних зверненнях львівського мера йдеться про те, що Львів гарантує цілковиту підтримку і супровід. Йдеться про надання земельної ділянки, допомогу у підведенні мереж, супутнньої інфраструктури тощо. Відтак міський голова очікує на позитивні новини від директора компанії.

Для довідки: Amazon – один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, це – найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через всесвітню мережу. Сьогодні відомо, що компанія веде експансію на ринки інтернет-торгівлі в різних куточках планети. Згідно з офіційними даними, Amazon має окремі сайти для роздрібної торгівлі у США, Великій Британії, Ірландії, Франції, Канаді, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Австралії, Бразилії, Японії, Китаї, Індії тощо. 

Цікаво, що минулого року директор згаданої компанії став першим у світі “сантимільярдером” за версією журналу Форбс.