Понеділок, 4 Липня, 2022

Четвертого грудня мер Садовий вчетверте складе присягу

Через кілька днів новообраний міський голова Андрій Садовий має скласти вже четвертий раз присягу, розповідає сайт lvivyes.com. Про це повідомила тимчасова президія Львівської міської ради, яка вирішила скликати сесію на п’ятницю, четвертого грудня.

Четвертого грудня Андрій Садовий складе вкотре присягу і поверне собі керівництво нашим містом.

В цей же день присягу складе не лише Андрій Іванович, а й частина депутатів – тих, хто не склав присягу під час засідання міської ради 24 листопада. Нагадаємо, тоді лише частина новообраної ради змогла скласти присягу, адже представники фракції “Голос” та “Самопоміч” не були присутні на сесії через нібито незаконність скликання без оголошення офіційних результатів другого туру місцевих виборів у Львові.

Рішення про призначення сесії на четверте грудня ухвалили троє представників тимчасової комісії – Юрій Мартинюк з фракції “Варта”, Петро Адамик з фракції “Європейська солідарність” та Любомир Мельничук з фракції “Свобода”.

Нагадуємо, офіційні результати голосування львів’ян були представлені 25 листопада, однак це не означало, що з цього дня Садовий відновлює своє керівництво Львовом. Тільки після складення присяги Андрій Іванович зможе повернути свої повноваження міського голови і приступити до виконання своїх обов’язків. А до цього моменту, до четвертого грудня, місто фактично залишається без мера.

Першу ж сесію новообраної міської ради Андрій Іванович назвав незаконною спробою узурпації влади. В свою чергу, представник фракції “Європейська солідарність” Петро Адамик заявив про те, що Андрій Садовий намагається заблокувати роботу новообраної ради. Такі висновки депутати зробили у зв’язку з останньою спробою поспілкуватися з мером, коли після кількох хвилин розмови міський голова відлучився на десять хвилин і не повернувся до бесіди.