Понеділок, 4 Липня, 2022

Вазони для Президента: як зустрічають Порошенка на Закарпатті?

Хоч весна ще не наступила у повних своїх правах, однак вже перші квіти таки з’явились – на дорожніх шляхах Закарпаття. Їх розставили на місцевій дорозі Виноградова до приїзду Президента України Петра Порошенка, який разом з дружиною має відвідати цей край 15 березня. Про це пише видання zaxid.net.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, до приїзду Гаранта України на Закарпаття вздовж маршруту президентського кортежу поспіхом латали ями, чистили від сміття узбіччя, вичісували мости – усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного “марафету” більш креативно та по-новому. Тут три з чотирьох напрямків дороги прикрасили маленькими вазонами, які “виросли” у ямах. Загалом, у вибоїни поставили 100 квіток віол. Хоча, як зазначають виноградівці, у їх ями помістилось би і кілька тисяч квітів.

Автомобілісти намагалися у дні підготовки об’їжджати ці “квітучі ями”, аби не зачепити рослини та зберегти сюрприз для Президента. Зазначимо, що подібну акцію у Виноградові проводять не вперше. У травні минулого року на вулиці Персиковій висадили у ями десятки квітів, аби чиновники нарешті звернули увагу на проблемні дороги міста.

Сьогодні у Виноградові вулиці Ардовецька, Персикова і Франка вибрані не випадково для оздоблення квітами, адже знаходяться у жахливому стані. Тільки Копанська, яка веде в напрямку Хуста і виконує таку ж важливу артеріальну роль як і ті для міста, є відремонтованою минулоріч. Інші ж три головні шляхи – у аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста. Місцеві сподіваються, що у такий спосіб привернуть увагу до проблем з дорогами свого краю та й загалом до питання шляхів в Україні.