Понеділок, 4 Липня, 2022

Садовий звернувся до депутатів із закликами припинити кнопкодавство

Кнопкодавство – явище вже настільки звичне для українців, що сьогодні насправді цим нікого не можна здивувати, особливо в стінах Верховної Ради України, пише сайт lvivyes.com. Та кнопкодавством, виявляється, займаються не тільки “верховні” чиновники – таке ж явище можна побачити навіть в “вужчому” депутатському середовищі. Наприклад, серед депутатів міської ради Львова, які своїми махінаціями з кнопками роздратували мера Садового.  

Факт кнопкодавства зафіксували під час останнього засідання сесії Львівської міської ради. На це звернув увагу Андрій Іванович, який звернувся до депутатів із закликами припинити такі махінації і щоб більше у львівській мерії такого не бачили.  

Про це меру стало відомо з комісії законності, яка відбулася сьогодні, 19 червня, де розглядали факт кнопкодавства під час останньої сесії депутатів Львівської міської ради. 

Зазначимо, що на манінаціях з депутатськими картками спіймали останнього разу депутата від БПП Віталія Свіщова, а побачив факт депутатського шахрайства член депутатської комісії законності, депутат Андрій Шевців. Спіймали депутата від фракції Порошенка 28 травня і зафіксували грубе порушення регламенту ради.  

Проголосував Свіщов замість свого колеги з тієї ж самої фракції Івана Рудницького, якого, як показав згодом відеозапис, немає на робочому місці. Він проголосував “за” і саме цей “фальшивий” голос став вирішальним у прийнятті рішення про будівництво на вулиці Вороного (рішення набрало необхідну мінімальну кількість голосів – 33). 

Пригадаємо, в січні цього року набув чинності закон про штрафи за кнопкодавство народних депутатів, який вводить кримінальну відповідальність за махінації з кнопками. Максимальний штраф за такий злочин становить 85 000 гривень.  

Фото: zaxid.net