Понеділок, 4 Липня, 2022

Депутат ВРУ зі Львова склав свої повноваження: причина?

Сьогодні, 11 червня, народний депутат України, представник та ідейний лідер партії “Голос”, а разом з тим відомий український співак і лідер гурту “Океан Єльзи” Святослав Вакарчук оголосив про свій вихід з лав народних обранців. Таку гучну заяву чоловік оприлюднив у часі пресконференції у Києві, пише видання “Українська Правда“.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Святослав Вакарчук особисто заявив, що сьогодні у Верховній Раді України зареєстрували його заяву з побажанням скласти депутатський мандат. Це звернення зареєстрували і, сподівається поки ще народний депутат України Святослав Вакарчук, його у найближчому часі розглянуть та ствердять. Представник “Голосу” вирішив покинути надане йому депутатське крісло, однак запевнив, що не йде цілком з політики, а буде й надалі “заочно” працювати у партії. Вакарчук наголосив, що далі він рухатиметься у тому напрямку, що й до сьогодні, та разом з однопартійцями втілюватиме грандіозні плани. Депутат зазначив, що він з членами політичної сили “Голос” до кінця будуть однією командою. Також він вважає, що частково виконав свою місію зараз: привів до влади молодих професіоналів, які є порядними людьми. 

Крім того, Святослав Вакарчук наголосив, що однією з центральних його ідей є та, щоб молоді, розумні, талановиті люди ставали лідерами в Україні, бо, переконаний, саме з їх допомогою можна створити світле майбутнє для України та її громадян. Пан Святослав додав, що найближчим часом планує представити усім свій “великий освітній проект”, який має стати надзвичайно корисним для розвитку української освіти.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук вже вдруге став народним депутатом та другий раз складає депутатські повноваження. Вперше він прийшов у ВРУ у 2007 році, але вже за рік добровільно склав повноваження.