Неділя, 3 Липня, 2022

Перший пішов: за 2019-й рік Садовий заробив мільйон гривень, а його дружина – більше семи

Нещодавно в мережі оприлюднили декларацію про доходи львівського мера Андрія Садового та його дружини Катерини Кіт-Садової, розповідає сайт lvivyes.com. Згідно з електронним документом про доходи очільника нашого міста, 2019-й став досить продуктивним і успішним для мера Садового – зокрема, йому вдалося поставити свій перший рекорд з доходів – вперше меру за рік вдалося заробити цілий мільйон гривень. 

В 2019-му мер Львова поставив рекорд з доходів 

2

Грошовий рекорд вдалося поставити львівському меру, адже в декларації вказано, що саме за попередній рік Садовий заробив свій перший мільйон. А якщо вказати точніше, то 2019-й рік плідної праці і докладених зусиль меру приніс 1 038 186 гривень. Не вдаючись до глибоких математичних розрахунків і складних формул, можна вирахувати, що місячна середня зарплата нашого мера становила трішки більше 86 000 гривень.  

Минулі ж роки не були такими “плідники” для Садового на посаді львівського мера – мільйон за рік праці “підняв” вперше тільки в 2019. Раніше ж доходи були дещо “скромнішими” – наприклад, в 2018-му році зарплата львівського мера за рік склала всього трішки менше 700 000 гривень. Якщо ж повернутися у минуле ще на рік, в 2017-й, то він був ще “скромнішим” для мера, адже тоді йому вдалося заробити менше половини мільйона за рік.  

Також мерська декларація за минулий рік повідомляє, що жодних заощаджень не має мер – так само у нього немає жодної нерухомості – ані власного житла, ані землі у мера Львова немає. Та й транспортного засобу – автомобіля – в очільника Львова власного також немає. Все майно записане на дружину львівського мера, якщо заглянути в декларацію.  

Мер відстає від дружини на 6 мільйонів гривень доходів 

3

В той час як львівський мер вперше за рік “підняв” мільйон гривень прибутку, його дружина значно випереджує чиновника – 2019-й рік був в кілька разів успішнішим для жінки голови міста, адже їй вдалося заробити за попередній рік більше семи мільйонів.  

Поки на Андрія Івановича не записане ані житло, ані земля, ані автомобіль, жінка Садового володіє певним майном. Так, саме на Катерину Кіт-Садову записаний величезний житловий будинок у Львові – його площа складає 660 метрів квадратних. У володіннях жінки львівського мера також дві земельні ділянки у Львові. Крім того, дружина Садового ще одну орендує у мерії.  

На відміну від свого чоловіка, Катерина Кіт-Садова не ходить пішки, а пересувається містом на автомобілі – в її власності перебуває аж дві автівки. Так, вона є власницею автомобіля Mercedes-Benz Viano, випущеного в 2012 році, а ще – власницею автомобіля Skoda Kodiaq, який було випущено в 2017 році.  

Пригадаємо, раніше ми писали про те, що в львівській мерії вирішили виділити триста тисяч гривень на те, щоб інформувати місцевих жителів за допомогою мобільних операторів, що викликало чимало обурень в мережі, а також насмішки львів’ян, які переконані, що в часі пандемії такі витрати є абсолютно недоцільними.