Неділя, 3 Липня, 2022

Славська ОТГ – найбагатша на Львівщині

Об’єднані територіальні громади на Львівщині демонструють непогані результати – днями на сторінці Львівської обласної державної адміністрації оприлюднили сформований рейтинг найбагатших ОТГ області, пише сайт lvivyes.com. Так, за результатами сформованого рейтингу найбагатшою ОТГ на території Львівщини стала Славська ОТГ.

Славська ОТГ впевнено очолила рейтинг громад з показником доходу на одного мешканця понад 13 тисяч гривень, а це – вище в кілька разів від середнього показника всіх об’єднаних територіальних громад Львівщини.

Також заможними громадами на Львівщині визнано Солонківську, Давидівську, Кам’янка-Бузьку, Підберізцівську, Зимноводівську, Мурованську та Великолюбінську громаду. Натомість за результатами показників найнижчі сходинки рейтингу посідає (вже не вперше) Міженецька, Воле-Баранецька, Луківська, Бабинська та Вільшанецька ОТГ.

Варто зауважити, що такий рейтинг було сформовано на основі фінансових показників, зібраних за період в дев’ять місяців – з січня по вереснь поточного року. Зазначимо, що за цей період з січня по вересень надходження до загального фонду становили 1030 мільйонів гривень.

В департаменті фінансів Львівської ОДА зауважили, що, попри загальнонародний страх через пандемію, хвороба не мала суттєвого впливу на окремі показники, враховані у рейтингу заможних ОТГ.

Нагадуємо, що на Львівщині було створено 73 об’єднаних територіальних громади разом з Львівської ОТГ. Після першого туру проведених місцевих виборів у Львові в другий етап боротьби за крісло очільника Львівської ОТГ буде боротися чинний міський голова Андрій Садовий та народний депутат України, колишній голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Вчора, 27 жовтня, перший кандидат викликав другого на дебати.