Четвер, 7 Липня, 2022

Садового звинувачують в саботажі роботи міської ради

Політична криза у Львові не припинилася і місцева влада і досі продовжує бавитися в політичні ігри, розповідає сайт lvivyes.com. Пристрасті довкола начебто незаконного засідання новообраної міської ради без присутності на ній мера Львова вже потрохи вщухали, однак днями вони знову почалися з новою силою. На цей раз міського голову Андрія Садового почали звинувачувати в саботажі роботи Львівської міської ради.

Так, звинувачення про саботаж роботи міської ради висловив представник партії “Європейська солідарність” Петро Адамик. Разом зі звинуваченнями в сторону новообраного мера, Петро Адамик вирішив повідомити, що вже завтра, 1 грудня, в міській раді проведуть перше офіційне засідання.

Раніше було відомо, що сьогодні, 30 листопада, новообрані депутати міської ради мали б зустрітися з міським головою і побесідувати стосовно робочих питань, однак, за словами Петра Адамика, конструктивної бесіди в них так і не вийшло.

“Садовий оголосив про десятихвилинну перерву після тридцяти хвилин зустрічі і після цього просто зник (ред.)”, – каже Петро Адамик.

До слова, сьогоднішню зустріч з депутатами міської ради Садовий сам ініціював. Тож в депутатів склалося враження, що Андрій Іванович свідомо блокує роботу міської ради такими вчинками.

Нагадуємо, що така неприязнь львівського міського голови до всього депутатського корпусу виникла через засідання новообраної ради, яке відбулося 24 листопада, хоч планувалося в перші дні зими. Тоді Андрій Іванович заявив, що відбувається узурпація влади і що його хочуть усунути від мерських повноважень. На самому засіданні мера ніхто так і не побачив, адже він не мав права бути присутнім там до оголошення офіційних результатів другого туру місцевих виборів у Львові.

Самі ж депутати сьогодні відкрито заявляють, що готові почати працювати на благо нашого міста.