Неділя, 22 Травня, 2022

“Перед кожними виборами на мене нацьковують Дубінського”, – львівський мер

Наближаються вибори і політичні перегони набирають обертів, розповідає сайт lvivyes.com. Андрій Садовий, міський голова Львова, поскаржився на своїй сторінці містянам про те, що на нього “нацьковують” Дубінського, який вигадує нісенітниці про чинного мера.

Черговий випуск на телепроєкті “Гроші” був присвячений викриттю інформації про те, що Садовий ремонтує справні дороги

Днями в ефір вийшов новий випуск програми “Гроші” – спецпроєкт соціальних розслідувань від телеканалу “1+1”, де журналісти беруться викривати хабарників, розслідувати економічні питання (зловживання), а також “на собі” перевіряти різноманітні шахрайські схеми, які працюють в нашій країні. Креативним продюсером програми і ведучим з 2014-го по 2019-й рік став Олександр Дубінський, в якого, за словами львівського міського голови, “є зуб” на Садового і через те перед кожними виборами на міського голову Львова показують різноманітні компромати. Перед цьогорічними виборами в програмі “Гроші” показали, що міський голова Львова ремонтує вже справні дороги, аби показати результат.

“Вчора, наприклад, журналісти з його проекту «Гроші» розповіли українцям, що Садовий ремонтує у Львові цілком справні дороги, щоб показати результат”, – написав на своїй сторінці львівський голова.

Мер розводить руками – мовляв, мотивів Дубінського подавати такі матеріали не знає – це можуть бути гроші чи якісь ідейні переконання. Однак для Садового це абсурд, і він не знає, хто з українців і львів’ян зокрема може повірити в таку інформацію.

“Не знаю, який рівень IQ треба мати, аби в це повірити. Тим більше львів‘янам, які тут живуть і їздять цими дорогами”, – зазначив на своїй сторінці міський голова.

Олександр Дубінський і справді неодноразово поширював фейкову інформацію, через що неодноразово потрапляв у всілякі скандали. Різні ЗМІ повідомляли про те, що Дубінський обманює українців і подає маніпулятивну інформацію.

Тепер – дороги, раніше – партії: як Олександр Дубінський намагався скомпрометувати львівського міського голову?

Нагадаємо, в червні цього року Олександ Дубінський вже намагався подати компромат на Садового, коли в мережі поширилися фейки, що львівський мер буде брати участь у виборах від партії “Слуга народу”, хоч той має свою партію “Самопоміч”, від якої, ясна річ, і мав би балотуватися на посаду голови Львова. Тоді Андрій Іванович прокоментував цю ситуацію, вказавши, що це чергова “інформаційна провокація” від Олександра Дубінського.

Черговий скандал за участі львівського мера під патронатом Олександра Дубінського спалахнув ще в 2019-му році, коли одіозний журналіст публічно заявив про те, що Андрій Садовий продав свою квоту у виборчій комісії, та ще й не кому-небудь, а Кононенку. За його словами, на цьому Садовий “нагрів руки” на 15 тисяч доларів і допомагає Кононенку фальсифікувати вибори.

Та для самого львівського голови це не нове – за його словами, це незмінна річ перед виборами, яка кожного разу відбувається під патронатом скандального Олександра Дубінського.