Середа, 6 Липня, 2022

Козицький вимагає звільнення голови Жовківської РДА через загибель пацієнтів

Днями на Львівщині трапився жахливий випадок, коли через відключення електроенергії в одній з лікарень загинуло двоє пацієнтів, розповідає сайт lvivyes.com. Мова йде про випадок у Жовківській районній лікарні, де загинули люди, які лікувалися від COVID-19.

Через кричущий випадок на Львівщині голова обласної адміністрації Максим Козицький ініціював звільнення голови Жовківської районної адміністрації. Окрім того, чиновник переконаний, що звільнити необхідно також головного лікаря медичного закладу, в якому трапився випадок.

Разом з тим, голова обласної адміністрації ініціював перевірку департаментом охорони здоров’я стосовно дій медичних працівників лікарні.

Стосовно кричущого випадку на Львівщині також відомо, що Жовківська лікарня має два електричних генератори, призначені якраз для таких аварійних ситуацій. Один з них під’єднаний до пологового будинку, другий, за свідченнями слідчо-оперативної групи, опинився чомусь в гаражному приміщенні лікарні. Другий електрогенератор не було підключено до мережі.

В медичному закладі зазначали, що генератор не було під’єднано до реанімаційного відділення, бо в цьому не вбачали потреби, а працівників медзакладу запевнили, що світла не буде лише впродовж двадцяти хвилин. За цією справою було відкрито два кримінальні впровадження.

Через ситуацію, яка склалася на Львівщині, в МОЗ України повідомили, що в Україні перевірять всі медичні заклади. Перевірятимуть по всій країні технічне обладнання, апаратуру, аби виявити, чи всі медзаклади в країні готові до ймовірних перебоїв в роботі електроенергії.

На місце подій також спрямували спеціальну комісію, яка з’ясовує всі обставини трагедії.

Редакція сайту висловлює співчуття рідним загиблих.