П’ятниця, 20 Травня, 2022

“Теорії щодо економії газу на школах – спроба знівелювати ризики від хвороби”: Садовий про ковідні обмеження у Львові

Львів на дистанційному навчанні і у зв’язку з цим у мережі дедалі більше можна натрапити на гнівні дописи батьків, яких не влаштовує такий формат навчання, пише сайт lvivyes.com. Подекуди навіть можна почути версію про те, що онлайн-освіта – це гарний засіб економії коштів на опаленні. Днями на обурені звернення батьків відреагував міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

У своєму дописі львівський мер розповідає, що на цьому етапі дистанційне навчання – це вимушений крок, свого роду компроміс, адже кожного дня медики повідомляють про збільшення кількості захворювань (у лікарні швидкої допомоги днями були змушені збільшити кількість місць у реанімаційному відділенні), а буквально два тижні тому лікарі просили владу про введення жорсткого локдауну в місті. Сам же мер зізнається, що теж хоче повернутися до “нормального” життя.

“Я – тато, і, відверто кажучи, теж не вірю у продуктивність цього процесу (дистанційне навчання – ред.)”, – зазначає на своїй сторінці мер.

Навчання, як запевняє міський голова, відновиться в “нормальному” режимі, однак тільки за умови стовідсоткової вакцинації працівників всіх освітніх закладів.

“Це єдина умова, за якої ми зможемо відновити нормальний навчальний процес”, – запевнив мер.

Стосовно коментарів львів’ян про те, що дистанційне навчання – це спосіб заощаджувати кошти на опаленні, мер також відреагував, запевнивши, що ця тема навіть не варта обговорення, адже Львів ніколи не економив як на освіті, так і на культурі.

“Всі такі коментарі – це гарна спроба знівелювати ризики від захворювання”, – зазначає міський голова.

Що стосується роботи культурних закладів, то Андрій Садовий зазначає, що Львів може перейняти досвід європейських країн і на початковому етапі дозволити індивідуальне відвідування галерей та музеїв, яке було б можливе за умови попереднього запису. І тут, знову ж таки, стоїть вимога у 100% вакцинації працівників таких закладів.

Львів’яни одразу ж відреагували на допис мера іронічними коментарями – мовляв, поки діти навчатимуться вдома, батьки матимуть змогу відвідувати музеї та галереї. Дехто ж коментує, що музеї та галереї працюватимуть тільки через те, що це частина туристичної сфери, яка приносить місту немало коштів.