Субота, 21 Травня, 2022

Львівських депутатів впускатимуть на сесію обласної ради тільки з COVID-сертифікатами

У вівторок, 9-го листопада, має відбутися сесія Львівської обласної ради, пише сайт lvivyes.com. Про це повідомили 5-го листопада, як і те, що депутатів впускатимуть на сесію тільки при дотриманні карантинних вимог та обмежень і тільки тих, хто матиме відповідний COVID-сертифікат.

Так, перед стартом сесії перевірятимуть львівських депутатів на наявність сертифікату про вакцинацію або ж на наявність ПЛР-тесту. Такі новації стосуватимуться не тільки депутатів – як повідомляють в обласній раді, перевірятимуть і журналістів, і інших працівників – представників апарату ради та запрошених доповідачів тощо. Присутність же інших осіб на сесію планують обмежити, щоб мінімізувати ризики поширення захворювання. 

Водночас, голова обласної ради Ірина Гримак повідомила про те, що практично весь депутатський корпус вже вакцинований проти COVID-19. У “повному” обсязі вакцинувалися такі фракції як “Голос”, “Батьківщина”, “Самопоміч”, дещо “відстає” в цьому плані фракція “Європейська солідарність”, де вакцинувалося 26 з 28 депутатів. 

Варто зазначити, що пленарне засідання сесії Львівської обласної ради мало відбутися раніше, ще кілька днів тому, однак через поширення захворювання серед депутатів його довелося скасувати. Про це написала на своїй сторінці у Facebook голова обласної ради Ірина Гримак. 

Нагадуємо, що з початком листопада народні депутати підтримали постанову про те, щоб допускати у будівлі Верховної Ради лише тих депутатів, які матимуть ПЛР-тест, COVID-сертифікат чи довідку про те, що людина перехворіла. Те ж саме і стосується журналістів та інших працівників ЗМІ. Постанова вступатиме в дію з 15-го листопада, а задля підвищення рівня вакцинації тут також хочуть облаштувати пункти щеплення на пленарних тижнях.