Субота, 28 Травня, 2022

Львів'яни пікетують видання дружини Садового

Сьогодні, 21 грудня, велика кількість львів’ян зібралася біля стін Львівської міської ради та Райдержадміністрації, аби оголосити про своє обурення діяльністю одного з інформаційних видань Львова (фото – “Інформаційний Акцент“). Після цього активісти вирішили завітати також в офіс цього видання, розповідає сайт “lvivyes“. 

Львівський інформаційний портал під назвою “ZAXID.NET” – це видання, над яким опікується дружина львівського мера Андрія Садового. Місцеві активісти вимагають зустрічі з головним редактором видання Олегом Ониськом, аби пояснити редактору причини свого обурення. Перш за все, львів’яни прагнуть, щоб видання перестало здійснювати активну пропаганду політики львівського мера. Вони прагнуть, щоб інформаційний портал чесно висвітлював діяльність львівських організацій і головне – припинив лобіювати діяльність Андрія Садового. Ще один пункт обурення львів’ян – це наклепи на учасників АТО, кажуть активісти. 

Додамо, що під час акцій протесту львів’ян була присутня львівська поліція. Вони попередньо попрохали активістів не пошкоджувати міського майна та не “ображали” вищезгаданий інформаційний ресурс. Львів’яни “чемно” увійшли до будівлі, однак двері офісу їм так і не відкрили, а головний редактор так і не вийшов на вимоги активістів. Обурені мешканці міста покинули будівлю офісу інформаційного порталу, так і не отримавши бажаного. 

Нагадуємо, що “ZAXID.NET” – це львівський ЗМІ, який входить до складу медіахолдингу ТРК “Люкс”. Його власниця – це Катерина Кіт-Садова, дружина львівського мера Андрія Садового. Важливо наголосити на тому, що львів’яни не вимагали закриття інформаційного ресурсу, а лише прагнули припинити лобіювання інтересів нашого мера, досягнення об’єктивності та чесності.