Понеділок, 4 Липня, 2022

Президентське подружжя передала школярам Донеччини нові шкільні книги

Сьогодні стало відомо, що президентське подружжя, що перебуває з робочою поїздкою на території Донецької області, подарувало місцевим школярам нові підручники. Про це з’явилася інформація на сайті Президента України, розповідає сайт “lvivyes“.

Зокрема, президент і його дружина відвідали “Інклюзивна-ресурсний центр”, що в місті Бахмут. В навчальних закладів, розташованих в північній частині Донецької області, під час робочої поїздки президентського подружжя було передано чотирнадцять тисяч нових підручників. Всі ці підручники – українською мовою, як передає згаданий ресурс. Надання новеньких книжок донецьким школярам відбувалося в рамках проекту Фонду Президента Петра Порошенко під назвою “Україна – єдина”. Додамо, що в рамках цього проекту вже було придбано підручників загальною вартістю понад два мільйони гривень.

Попутно нагадуємо, що недавно дружина Петра Порошенка, Марина Порошенко, перебувала з робочим візитом у Волновасі та Маріуполі. Там Марина Порошенко передала шістнадцять тисяч нових підручників школярам південних і центральних районів області.

Як зазначив президент під час виступу, одним із символів принципово нових змін в Україні є розвиток інклюзивної освіти, а також створення нових інклюзивних ресурсних центрів.

“Там такі вчителі, там такі фантастичні діти. Уявіть собі, що тільки кілька років тому ці діти змушені були сидіти в чотирьох стінах, а подивіться, які у них фантастичні очі, подивіться, які вони світлі, які вони хороші. І уявіть собі, що за ці чотири роки ми з вами відкрили їм вікна в великий світ. Фантастичний і барвистий “, – підкреслив Петро Порошенко.

Також попутно Петро Порошенко нагадав, що його дружина займається опікою інклюзивною освітою в країні ось уже чотири роки. За час активної діяльності Першої леді був внесений ряд змін в українське законодавство щодо інклюзивної освіти. Також з’явилися зміни і в законі про загальну освіту. Порошенко подякував усім українських вчителів, які працюють в напрямку інклюзивної освіти та піклуються про налагодження системи цієї освіти в державі.

Під час вручення підручників глава держави також нагадав про те, що Україна активно працює над максимальним наближенням до країн Європейського Союзу.