Четвер, 7 Липня, 2022

Хто буде наступним мером Львова? З'явились свіжі рейтинги кандидатів

Вже цього року восени у Львові мають відбутись вибори мера міста. Здавалось би, що до цього ще чималий відрізок часу, однак передвиборчі перегони вже давно стартували. Сьогодні у Львові можна зустріти рекламу не одного кандидата на посаду мера Львова. Час від часу у місті, зокрема шляхом опитування у соціальних мережах і просто на вулиці, проводять дослідження думки львів’ян щодо того, за кого голосуватимуть 25 жовтня 2020 року. Чи люди змінять очільника Львова? Або ж Андрій Садовий таки не покине очолювану ним багато років посаду мера?

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, нещодавно своє дослідження у рамках вищезазначеного питання опублікувала соціологічна агенція Fama, передає zaxid.net. За цими даними, лідером електоральних симпатій серед мешканців Львова залишається чинний мер Андрій Садовий. За нього восени готові проголосувати трохи більше 38% з-поміж опитаних людей. На другому і третьому місцях знаходяться: Руслан Кошулинський – один з керівників ВО “Свобода”, та Олег Синютка – екс-голова ЛОДА та чинний народний депутат України від партії “Європейська солідарність”. За них готові проголосувати 19,1% та 9,4% опитаних львів’ян відповідно. Четверту сходинку займає Оксана Юринець, а п’яту – Ігор Зінкевич (львівський депутат та голова ГО “Варта1”). Так виглядає перша п’ятірка лідерів серед кандидатів на пост мера Львова.

Далі за списком йдуть екс-нардеп Дмитро Добродомов та мер міста Винники Володимир Квурт (по 3,6% підтримки). Після них: Ігор Васюник (3,5%), Володимир Гірняк (3,2%), Ярослав Рущишин (2,3%), Назар Брезіцький (2,0%), Григорій Козловський (1,6%), Валерій Веремчук (1,3%) та Андрій Москаленко (1,1%). В інших потенційних кандидатів менше 1% голосів.

Не зважаючи на неодноразові заяви Андрія Садового про те, що він не буде більше претендувати на крісло мера Львова, все ж найбільша кількість львів’ян поки висловлюють свою підтримку саме йому.

кандидати