Четвер, 7 Липня, 2022

Садовий просить в Кабміну впустити до Львова іноземців

У зв’язку з пандемією коронавірусу в Україну заборонили в’їзд іноземців і ввели цілу низку обмежень, аби припинити розповсюдження захворювання, пише lvivyes.com. Однак Львів – велике туристичне місто і через такі обмеження міський бюджет зазнав суттєвих втрат. Днями львівські чиновники скерували звернення до Кабінету міністрів з проханням переглянути таке рішення і дозволити в’їзд іноземцям в країну.

Так, у зверненні йдеться про те, таке рішення вплинуло на кількість бронювань у львівських апартаментах. Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, зазначив, що тільки з послабленням деяких умов туризм до Львова покращився:

“Тільки останній місяць ми почали фіксувати певне відновлення міжнародного туризму. Гості з Білорусії, Польщі, Німеччини, Туреччини почали приїздити до Львова і зараз, після повної заборони в’їзду, ситуація фактично обнулилась”.

Таку проблему в мерії вважають справжнім викликом для готельної галузі, яка тільки почала “приходити до тями” після ситуації з коронавірусом. Тому й вирішили попросити Уряд переглянути таку “невигідну” заборону і відновити туристичний потік до Львова.

Також у зверненні до Кабінету міністрів йшлося про те, що цілковита заборона на в’їзд є не зовсім доцільною, адже все рівно в аеропорту перевіряють людей на ознаки захворювання, тому небезпеку можна буде виявити там же ж, на місці. Адже, якщо іноземець приїхав до України і тест на захворювання виявився негативним, то чому такий турист не може не перебувати в країні? Тож у мерії сподіваються, що рішення про заборону в’їзду іноземців переглянуть і врахують ситуацію з тим, що таке рішення негативно впливає на місцевий бізнес, який і так зазнав значних втрат через численні карантинні заборони та обмеження на роботу закладів.