Субота, 19 Вересня, 2020

Садовий та Кошулинський: багаторічна боротьба на місцевих виборах у Львові

Садовий і його участь в президентських виборах 2019 року: як це було

Андрій Іванович Садовий багато років пробув на посаді мера (з 2006 року, детальніше про діяльність Садового на посаді голови - тут), не...

Садовий та Кошулинський: багаторічна боротьба на місцевих виборах у Львові

Багаторічні борці за посаду голови Львівської міської ради - чинний мер Андрій Садовий та Руслан Кошулинський, які вже не перший раз беруть...

Чому і хто у Львові недолюблює Президента Зеленського?

Президентська кар’єра Володимира Зеленського, який у 2019 році прийшов на цю посаду, в самому розпалі і за цей час відбулося чимало всякого,...

Багаторічні борці за посаду голови Львівської міської ради – чинний мер Андрій Садовий та Руслан Кошулинський, які вже не перший раз беруть участь в місцевих виборах і кожного разу буквально дихають одне одному в спину, пише сайт lvivyes.com. На останніх місцевих виборах у Львові, які відбулися в 2015 році, Садовому таки вдалося перемогти (вкотре) зі значним відривом, однак сильним і по сьогодні залишається його конкурент Руслан Кошулинський.

Обидва кандидати на посаду голови Львівської міської ради – сильні особистості і хороші політики, активні громадські та політичні діячі. Кожен має свої сильні та слабкі сторони, про які виборцям потрібно знати, адже, вочевидь, обоє не збираються здаватися і надалі будуть брати участь в боротьбі за владу над містом Лева.

“Сильні” сторони кандидата у мери Руслана Кошулинського

Якщо про “сильні” сторони чинного мера знають переважно всі (та й недоліки мера його виборці встигли вивчити на зубок за стільки часу головування), то про Руслана Кошулинського ще можна довідатися багато-чого нового.

Кошулинський – єдина альтернатива чинній владі у Львові

Руслан Кошулинський – людина достатньо радикальних поглядів і методів (можливо, через його військове положення). Виборці, яким симпатизують такі радикальні методи і рішучість Кошулинського, з легкістю можуть консолідуватися і віддати належну підтримку кандидату. При цьому це може відбуватися навіть без наявної симпатії до кандидата у мери – просто через радикальність і бажання виборців знайти бодай якусь альтернативу чинній владі в місті Лева.

Та ця ж радикальність і може стати ворогом Кошулинському і завадити на шляху до здобуття місцевої влади. Соціологи ще кілька років тому говорили про те, що прикра діяльність “Свободи”, яка не знайшла підтримки серед містян ще кілька років тому, може негативно вплинути на сам образ Кошулинського як кандидата у мери Львова.

Не “за”, а “проти”

Знайома історія, яку вже можна було спостерігати на останніх місцевих виборах 2015 року у Львові, коли у Кошулинського знайшлася несподівана підтримка завдяки тим виборцям, які голосували не стільки “за” кандидата Кошулинського, а, радше, “проти” кандидата і чинного на той час мера Садового.

А таких людей у Львові насправді є чимало – добряча третина, за дослідженнями соціологів, так ставиться до Андрія Садового. Також не варто забувати про решту виборців, яких менше, але які є прихильниками інших радикальних партій. Вони також, скоріш за все, будуть позитивно ставитися до Кошулинського, а не до Садового.

Здатність керувати і причетність до бойових дій на Сході України

Не варто забувати про те, що Руслан Кошулинський насправді має чудові якості керівника. Варто пригадати собі тільки те, що він працював на посаді віце-спікера у Верховній Раді України, а це свідчить про те, що він має чудовий досвід у прийнятті рішень на різних рівнях. Тому уявити його на посаді міського голови Львова не було б надто складно і він би міг стати чудовим очільником нашого міста. Хоча, це як на чию думку.

Також “сильна” сторона кандидата в мери Кошулинського – це причетність до бойових дій на Сході та участь в акціях на Євромайдані. Якщо собі пригадати старі передвиборчі агітації Руслана Кошулинського, то саме про це йшлося в агітаціях насамперед. Ще кілька років тому взагалі був епізод, коли Кошулинський говорив, що в разі обрання його мером Львова він одразу ж напише заяву про дострокову мобілізацію.

Та далеко не всім подобається спекуляція кандидата в мери про його участь в бойових діях – є люди, яким така поведінка кандидата в 2015 році стала фальшивою грою, яка не прикрасила ані політичні сили, які представляє Кошулинський, так і його самого. Та й до місцевих виборів це не може мати жодного відношення.

Загалом, вся біографія Кошулинського, його діяльність та характер створюють образ такого собі кандидата-воїна – сильного, рішучого, радикального “свободівця”. Це, вочевидь, і помагало Кошулинському здобувати непоганий рейтинг і до останнього боротися за посаду голови Львівської міської ради.

А що має натомість Садовий?

По один бік “барикад” – Кошулинський, переваги якого ми перерахували вище, по другий бік – чинний багаторічний мер Андрій Садовий. Він не раз демонстрував усім свою першість на виборах і саме він найдовше перебуває на посаді міського голови. В чому ж секрет і його переваги перед кандидатом Кошулинським – читайте нижче.

Садовий і добре сформований міф про хорошого господарника

Так, безумовно, великий досвід на посаді міського голови – це головна перевага Садового і його “козир”. Багато соціологів попри це стверджує, що образ хорошого господарника – це лише міф, який сформував мер за багато років. Хоча, господарником хорошим Садового таки можна назвати – і то через те, що він ставиться до керування містом як до керування корпорацією. Хороший бізнесмен, тому й вдається так непогано керувати містом і зберігати образ хорошого господаря.

“Європейський” мер

Садовий зробив ще один гарний крок, коли вирішив себе показувати як європейського політика. Все європейське знаходить підтримку в львівського мера і декламування європейських цінностей також стало сильною стороною Андрія Івановича.

Разом з тим, варто згадати про те, що чинний мер ще й створив образ людини, яка сповідує високі християнські цінності. Львів – дуже християнське місто, тому мер вдало акцентує на християнських цінностях, чим знаходить симпатію у чималої кількості мешканців Львова.

Чи зміниться колись стрілка терез в іншу сторону?

Свої очевидні переваги мають обоє кандидатів – багаторічних конкурентів на посаду голови Львівської міської ради, і свої недоліки вони мають теж. Та чи зміниться колись стрілка терез – побачимо з часом. Може, вибір містян впаде на іншого кандидата, а може, мер Садовий і далі буде здобувати першість в рідному місті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

“Досить компромісів з ворогом!”: як Львівщина зустрічала Зеленського?

Вчора, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав шостий Президент України, Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський. До останнього пресслужба Глави держави не розголошувала...

Зеленський у Львові: причина візиту?

Згідно з даними різних джерел сьогодні, 17 вересня, Львівщину відвідає Президент України Володимир Зеленський. Цією інформацією поділились у Львівській ОДА, передає zaxid.net.

Місцеві вибори в умовах карантину: як все буде відбуватися на Львівщині?

Зовсім небагато часу залишилося до проведення місцевих виборів в Україні і політики вже активно готуються до них, пише сайт lvivyes.com. Цьогоріч вибори...

Вибори незабаром, а львів’яни досі не знають, за кого голосувати

Вже не за горами - місцеві вибори, до яких плідно почали підготовку львівські політики, пише сайт lvivyes.com. Вже відомі імена багатьох кандидатів...

Олег Синютка теж буде балотуватися на посаду голови Львівської ОТГ

Минулого року Олег Синютка став народним депутатом від партії “Європейська солідарність”, а цьогоріч планує брати участь в майбутніх місцевих виборах у Львові,...