Понеділок, 4 Липня, 2022

Садовий хоче скоротити штаб: буде менше заступників і депутатів у ЛМР

Вже у найближчі робочі дні мер Львова Андрій Садовий планує скоротити робочий штаб. Питання стосується як його тісного робочого кола, так і кількості працівників самої Львівської міської ради, передає видання «zaxid.net».

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», відповідне рішення очільник Львівської ОТГ озвучив на засіданні колегії Львівської міської ради вчора, 3 лютого. Насамперед Садовий планує зменшити кількість своїх заступників. Їх стане менше на 2 – кількість скоротиться з семи до п’яти, передає пресслужба ЛМР.

Андрій Садовий зaпрoпoнyвaв скoрoтити пoсaдy зaстyпникa мeрa з питaнь бeзпeки Сeргiя Бaбaкa. Мер пропонує, щоб п. Бабак був лише його радником, не займаючи посади заступника. Також Садовий запропонував перевести свого заступника Андрія Москаленка на посаду заступника з економічного розвитку. До цього це крісло займав Геннадій Васьків. Нещодавно він добровільно звільнився. Щоб не брати нової людини на цю посаду, Андрій Іванович пропонує її як додаткову роботу віддати Москаленку. До слова, останній написав заяву щодо складання депутатського мандату.

Окрім цього, мер Львова додав, що пропонує Ірині Маруняк, його заступниці з питань ЖКХ, взяти під керівництво ще 2 департаменти –  ЖKГ тa пoвoджeння з вiдхoдaми і дeпaртaмeнт трaнспoртy. Садовий переконаний, що пані Ірина професійно виконуватиме свої обов’язки і для цього не потрібно брати ще одного працівника. Також Садовий сказав, що він прийняв рішення зовсім ліквідувати посаду заступника з безпеки.

Відтак, загальна кількість заступників мера Львова скоротиться на 2. Також Андрій Садовий має на меті оптимізувати штат Львівської міської ради. Це питання вирішуватимуть з депутатами на засіданні вже сьогодні, 4 лютого.

Сподіваємось, що анонсована думка Садового невдовзі стане реальністю.