Вівторок, 28 Червня, 2022

Львівський мер "розхвилювався" і звернувся до Порошенка та Зеленського

Мабуть, що кожного свідомого українця зараз найбільше турбує питання, хто ж переможе у президентських виборах і буде очолювати країну впродовж наступних п’яти років. Усі спостерігають за останніми новинами на політичній арені, адже тут зараз по-справжньому “гаряче”: суперечки, нові гучні заяви і звернення, прогнози тощо. Андрія Садового, львівського мера і колишнього кандидата у президенти, також турбує питання виборів. Тому нещодавно львівський мер звернувся до обох кандидатів, пише сайт “lvivyes.com“. 

Так, Андрій Іванович на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” звернувся до Петра Порошенка та Володимира Зеленського з проханням, аби ті врешті провели довгоочікувані дебати. Андрій Садовий закликає обох кандидатів привести тему дебатів “до здорового глузду” і об’єктивно та чітко обмінятися запитаннями та відповідями в студії перед українцями, які справді чекають цього. Особливо це стосується “новенького” гравця на політичній арені Володимира Зеленського, який досі не дотримував свого слова і не з’явився на дебати, які сам же запропонував провести 14 квітня. 

Також Андрій Іванович закликає кандидатів подумати про виборців, про “своїх прихильників”, а також не влаштовувати яскравих “шоу” і не застосовувати нестандартні політичні технології. 

“Дуже сподіваюсь, що в штабах обидвох кандидатів знайдуться ті, в кого почуття відповідальності переважить безглуздий авантюризм”, – додав Андрій Садовий.

Садовий

Нагадуємо, що Петро Порошенко вкотре “прийняв виклик” Володимира Зеленського і погодився взяти участь в дебатах 19 квітня. Очікується, що на дебати завітає більше 60 тисяч людей. Дебати відбудуться, як і планувалося раніше, на НСК “Олімпійському”.