Вівторок, 1 Грудня, 2020

Мер розказав, як Львів буде виходити з кризи

Садовий і його участь в президентських виборах 2019 року: як це було

Андрій Іванович Садовий багато років пробув на посаді мера (з 2006 року, детальніше про діяльність Садового на посаді голови - тут), не...

Чому і хто у Львові недолюблює Президента Зеленського?

Президентська кар’єра Володимира Зеленського, який у 2019 році прийшов на цю посаду, в самому розпалі і за цей час відбулося чимало всякого,...

“Гучні” президентські звільнення чиновників на Львівщині

Після свого приходу на посаду Президента України Володимир Зеленський новий гарант одразу ж впевнено взявся за те, щоб “прибирати” посадовців колишньої влади...

Садовий та Кошулинський: багаторічна боротьба на місцевих виборах у Львові

Багаторічні борці за посаду голови Львівської міської ради - чинний мер Андрій Садовий та Руслан Кошулинський, які вже не перший раз беруть...

Рано чи пізно карантин в Україні закінчиться і міста будуть змушені поступово виходити з кризи, спричиненої вимушеними заходами та численними обмеженнями на роботу установ та закладів, пише lvivyes.com. Тож не дивно, що зараз львів’ян неабияк турбує питання, яким чином наше місто буде виходити з кризової ситуації, яка склалася.

Про те, яким чином місто боротиметься з кризою і як у Львові долатимуть економічні негаразди, розповів львів’янка мер Садовий, який цими днями записав відеозвернення до містян. Зокрема, Андрій Іванович розповів львів’янам про декілька ключових блоків виходу з кризової ситуації.

Мер повідомив, якими будуть пріоритетні напрямки виходу з кризи для Львова

2

Так, ці декілька блоків – це пріоритетні напрямки діяльності міста після завершення карантинного режиму. Йдеться, насамперед, про безпеку, про медицину та економіку – ключові галузі, над якими зараз працюють львівські фахівці. Також серед пріоритетів для нашого міста стане підтримка місцевого виробника – “Зроблено у Львові”, як зазначив мер у своєму відеозвернення до містян.

Головне питання – це питання безпеки в місті

2

Найголовніше, без сумнівів, питання після завершення карантину в країні – це питання безпеки. Звісно, сподіваємося, що карантин зупинить поширення вірусу і невдовзі всі повернуться до звичного режиму діяльності, однак карантин не є гарантією того, що вірус зупинять цілковито і що після обмежень у львів’ян не буде жодних ризиків підхопити захворювання. А ж після завершення карантину в місті відновиться робота всіх закладів – магазинів, салонів краси, шкіл, садочків, виробничих підприємств, і потрібно певним чином налагодити роботу так, аби мінімізувати ризики інфікування COVID-19. Тож зараз міські фахівці працюють над тим, як гарантувати людям безпеку в таких місцях.

Ще одне важливе питання безпеки стосується людей, які будуть повертатися з-за кордону до нашого міста. Пропонується, щоб ті, хто повертатиметься з-за кордону до Львова, проходили в обов’язковому порядку термоконтроль, аби мінімізувати будь-які ризики нового спалаху захворювання в місті.

Також мер вказав у відеозверненні на те, що незабаром в нашому місті всі сервіси максимально працюватимуть в електронному режимі – це також важливе питання безпеки, яке допоможе мінімізувати фізичний контакт, що в умовах пандемії надзвичайно важливо для запобігання розповсюдження захворювання. Варто зауважити, що під час карантину і так велика частина міських сервісів активно запрацювала в електронному режимі і львів’яни також активно послуговувалися можливостями онлайн-послуг, тому важливо зараз підтримати таку динаміку.

На другому місці – питання медицини в місті

5

Не менш важливим є медицина у Львові, а саме – питання надання гідної оплати праці всім медичним працівникам, які зараз перебувають на передовій у боротьбі з поширенням коронавірусу, наражаючись на небезпеку інфікування.

Ще одне важливе питання в рамках блоку медицини – це забезпечення міських медичних установ всіма необхідними засобами. Тут, в першу чергу, йдеться про закупівлю нової сучасної лабораторії для лікарні швидкої медичної допомоги, адже навіть попри те, що в місті вже є три лабораторії, де роблять ПЛР-тестування, мер вважає, що доцільно відкрити лабораторію з найновішим обладнанням, аби тестування здійснювалося на вищому рівні. До того ж, нове обладнання дозволяло б робити ще більше тестувань на вірус і робити це в коротші терміни.

Також в місті хочуть створити резервний фонд

4

В планах міської ради – заснувати резервний фонд у Львові. Що це за фонд? Важливо, щоб в місті завжди про запас була достатня кількість навіть звичайних захисних масок, адже ми вже могли спостерігати ситуацію, яка склалася на початку карантину – люди масово кинулися в аптеки за засобами індивідуального захисту, була велика нестача цих засобів, через що – обурення львів’ян і банальна неспроможність захистити себе за допомогою таких базових речей. А що казати вже про те, що ці маски доводилося чекати тривалий час з Китаю – те ж саме стосується інших засобів індивідуального захисту, зокрема, засобів для львівських медиків.

Тож такий резервний фонд у Львові має на меті завжди мати про запас ці засоби, які б, до слова, можна було виготовляти тут, в нашому місті, а не чекати на нагальну доставку цих речей з-за кордону. До того ж, невідомо, як далі складеться ситуація з коронавірусом і що на нас може чекати через рік або ж через два роки. А сподіватися на державний фонд, як зазначає міський голова, не варто, адже краще мати своє.

А що ж буде з економікою в місті?

5

Та чи не найгостріше зараз постало саме економічне питання – у міській раді кажуть, що тільки за квітень у Львові очікується мінус 70 мільйонів гривень до бюджету, що дуже б’є по кишені. При цьому доведеться виплачувати якось зарплати комунальникам, вчителям.

Для того, щоб якось подолати цю проблему, у Львові прийняли складне рішення – скоротити чисельність працівників міської ради. Кількість працівників скоротять, за словами мера, на 181 людину.

Долати економічну проблему в місті планують і шляхом інвестування в інфраструктуру. Тож зараз продовжуються ремонтні роботи і плануються нові ремонтні роботи на міських дорогах, аби залучати до цього людей і поповняти за рахунок податків місцевий бюджет.

Останній блок виходу міста з кризової ситуації – запуск програми “Зроблено у Львові”

6

Наостанок, аби поповняти міський бюджет та створювати нові робочі місця у Львові, чиновники вирішили привернути увагу львів’ян до продуктів та інших товарів, які виготовляють місцеві виробники. Для цього запускають програму “Зроблено у Львові”.

Що являє собою програма? Відтепер у міських продуктових магазинах та супермаркетах на продуктах, виготовлених місцевими виробниками, будуть спеціальні етикетки, аби львів’яни бачили, що виготовляють у нас і могли це купувати для себе. Купуючи такі товари, в кінцевому підсумку львів’яни дають нові надходження в місцевий бюджет, а це також сприятиме прискоренню виходу з кризової ситуації.

Та найголовніше зараз питання, яке об’єднує нас усіх, це питання здоров’я. Тільки дотримуючись банальних правил поведінки під час пандемії ми зможемо разом подолати поширення захворювання і зберегти власне здоров’я та здоров’я своїх рідних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Садового звинувачують в саботажі роботи міської ради

Політична криза у Львові не припинилася і місцева влада і досі продовжує бавитися в політичні ігри, розповідає сайт lvivyes.com. Пристрасті довкола начебто...

Козицький вимагає звільнення голови Жовківської РДА через загибель пацієнтів

Днями на Львівщині трапився жахливий випадок, коли через відключення електроенергії в одній з лікарень загинуло двоє пацієнтів, розповідає сайт lvivyes.com. Мова йде...

Як вибрати пуховик на зиму

Важливо особливо ретельно підходити до вибору пуховика. З багатим асортиментом виробів можна ознайомитися на http://ostriv.ua. Жителі Львова однозначно зможуть вибрати якісний і...

Цікаві факти про світ азартних ігор

Китайці створили основні концепції карткових ігор, якими ми насолоджуємося сьогодні. Однак саме французи додали символи до цих карт, які потім відносилися до...

Хто стане новим секретарем Львівської міської ради?

Ранковою сесією Львівської міської ради, фактично, припинили діяльність та повноваження голови Андрія Садового, розповідає сайт lvivyes.com. Відтак, згідно з законодавством, виконувати обов’язки...