Четвер, 7 Липня, 2022

Львівський мер назвав результати екзит-полу "шоком" для українського політикуму

Завершився другий етап президентських виборів в Україні, в якому зі значним відривом перемогу здобув Володимир Зеленський, розповідає сайт “lvivyes.com“. У прямому ефірі “24 каналу” Андрій Садовий, львівський мер, висловив власну думку щодо результатів екзит-полу, зазначивши, що це – справжній шок для українського політикуму. 

Андрій Іванович також додав, що ці результати – це великі очікування для тих, хто голосував за Володимира Зеленського, а також великий сум для тих, хто підтримав Петра Порошенка. При цьому Садовий говорить не тільки про українців в Україні, а й про тих, хто є українцями за кордоном. За словами Садового, успіху і позитивних змін для нашої країни хочуть всі. Однак Андрій Садовий наголосив на тому, що все зараз має відбуватися з повагою: Петро Порошенко має потиснути руку своєму опоненту, а сам Зеленський, лідер політичних перегонів, має розуміти, що насправді в нього дуже мало часу.

Львівський мер переконаний, що від Володимира Зеленського його виборці очікують справді чуда, яке має відбутися якомога швидше. Андрій Садовий зазначає, що якщо лідер перегонів почне пропонувати якісні кадри, то український парламент підтримає ці кандидатури. 

Зараз, за словами Садового, ми маємо шанс змінити ситуацію в країні з корупцією. Ми ніколи не дамо змінити курс, визначений Україною, на вхід до Євросоюзу та НАТО, адже ми – унітарна країна.  

Зазначимо, що напередодні другого етапу президентських виборів голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що піде у відставку, якщо Володимир Зеленський виграє у президентських перегонах. Олег Синютка дотримав свого слова і наступного дня після другого етапу виборів оголосив про те, що покидає посаду голови Львівської ОДА. Олег Синютка встановив абсолютний рекорд, перебуваючи на цій посаді, адже досі ніхто настільки не затримувався тут (Олег Синютка працює тут з 2014 року).