Четвер, 7 Липня, 2022

Голова ЛОДА Олег Синютка заявив про своє звільнення

Ще у часі передвиборчих перегонів між першим та другим турами виборів очільник Львівщини Олег Синютка зробив гучну заяву, що у разі поразки Петра Олексійовича Порошенка, він (Синютка) покине свою посаду голови ЛОДА. І от, після оприлюднених результатів виборів президента України 2019 року, пан Олег таки оголосив про своє звільнення. Таку заяву губернатор зробив під час апаратної наради у Львівській ОДА, що відбулась на початку цього тижня, 22 квітня. Про це пише ukrinform.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Олег Синютка у своїй промові подякував усім львів’янам, які, як справжні патріоти України, підтримали чинного Президента України Петра Порошенка. Він додав, що мешканці Львівщини показали себе, як люди державницького мислення, як зріле громадянське суспільство, тому йому і усім нам є чим пишатись. Також пан Олег подякував своїй команді, бо, зазначив, завдяки їм за ці роки його головування в регіоні було багато чого зроблено та досягнуто. Наприкінці свого виступу Синютка гордо наголосив, що залишається з Львівщиною і надалі, залишається із Львовом, з людьми, чию підтримку має сьогодні. Він далі, додав, продовжуватиме робити те, що вважає за потрібне, те, що зробить наш регіон ще більш успішним.

Зазначимо, у часі активного обговорення питання, що Синютка йде з посади, у ЗМІ багато говорили, що пан Олег натомість балотуватиметься на посаду мера Львова, однак поки ще очільник Львівської обласної держадміністрації заперечує таку інформацію. Станом на сьогодні невідомо, коли саме Олег Синютка залишить посаду та хто буде виконувати обов’язки керівника області.

Довідково: Олег Синютка народився 14 лютого 1970 року у селі Куропатники Бережанського району Тернопільської області. За фахом – учитель історії, має диплом за спеціальністю “Економіка та управління”. На початку своєї кар’єри працював очільником підприємств на Івано-Франківщині, а у 2002-2006 роках був заступником міського голови Івано-Франківська. У 2006 року став директором департаменту економічної політики ЛМР,  а через рік – став першим заступником мера Львова Андрія Садового. На посаду голови ЛОДА Олег Синютка заступив 26 грудня 2014 року і пробув до цього часу. До слова, станом на сьогодні – це найбільший термін перебування на посту голови ОДА в незалежній Україні.