Вівторок, 24 Травня, 2022

“Борг бере міська рада, а віддаватиме кожен львів’янин”: Синютка про 5-мільярдний борг міста

Наближаються вибори і назріває все більша конкуренція між кандидатами на посаду голови Львівської ОТГ, пише сайт lvivyes.com. Львів’янам вже цікаво, яким чином будуть відбуватися цьогорічні вибори, адже днями Олег Синютка, колишній голова Львівської ОДА і кандидат на посаду голови Львівської ОТГ, відверто заявив про те, що завдяки теперішній владі в місті борг Львова складає 5 мільярдів 400 мільйонів гривень.

Так, виступаючи перед львів’янами, Олег Синютка розповів про те, що в нашому місті потрібно кардинально змінити підхід до управління, і відійти від застарілих методів – від радянської екстенсивності і до новітніх – європейських підходів в управлінні містом. Самі ж цьогорічні місцеві вибори у Львові Олег Синютка називає шансом для львів’ян обрати новий спосіб управління містом. Старий же ж метод і старі, радянські, підходи, на думку Синютки, попри ідеалізацію сучасного стану речей, принесли нашому місту такий величезний борг.

Більше того, Олег Синютка зауважив, що бере такі величезні позики міська рада, а віддає зі своєї кишені кожен львів’янин. Тому, на думку цього кандидата, львівські чиновники повинні обов’язково відповісти за це, адже далеко не всі позики, які вони брали для міста, були скеровані на заплановані цілі.

Зауважимо, що це далеко не перші такі заяви колишнього очільника обласної державної адміністрації, адже нещодавно він відверто заявив про те, що частина міського бюджету і досі залишається у кишенях чиновників, яких “покриває” Садовий. Тоді він розповідав львів’янам про те, що зарплати міських чиновників не відповідають реальному стану речей.

Пригадаємо, про балотування на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка повідомив 6 вересня. Разом з ним, змагатися за керівну посаду буде також чинний міський голова Садовий, Ігор Васюник, Ярослав Рущишин, Руслан Кошулинський та інші.